Černý start, naděje a smutek na závěr. Oznámkujte české hráče po čtvrtfinále s USA

Možná za to mohla tříhodinová cesta autobusem, možná nová hala, nervozita, síla odpovědnosti, vstup do čtvrtfinále mistrovství světa se českým hokejistům nevydařil. Poté ale Jandačův tým našel v sobě sílu, bojoval, srovnal, jenže přesto prohrál 2:3 a na světovém šampionátu skončil.

Anders Lee z USA v tvrdém souboji s Davidem Skleničkou.

Start jako ze špatného filmu zažili čeští hokejisté ve čtvrtfinále mistrovství světa s USA. Po třinácti minutách prohrávali 0:2, navíc je ještě zachránila jedna tyčka. Ve druhé třetině přišlo probuzení a srovnání na 2:2, gólově se do statistik zapsali Michal Řepík a Martin Nečas.

Ve třetí dvacetiminutovce se opět představil lídr kanadského bodování, Patrik Kane upravil skóre na 3:2, což byl nakonec konečný výsledek. Češi šli balit.

Kdo se vám nejvíce líbil, zklamal někdo? Všechny české hráče můžete oznámkovat jako ve škole. Kdo od vás získá nejlepší známku?