Článek
„Chtěl jsem si vyzkoušet zase jinou stopu, jiné lyže i lyžáky, některé věci byly fajn, některé tolik ne. Je dobré, že máme tři tréninky, takže těch věcí se dá vyzkoušet víc,“ vyprávěl Zabystřan po tréninku.
Český lyžař si pochvaloval i podmínky, které v Saalbachu panují. „Sníh je tu krásný, tvrdý, je to moc hezké svezení, je třeba si hrát s ostrostí bran, snad budeme mít takhle slunečno i na závody.“
Další čeští reprezentanti skončili v šesté desítce. Patrik Forejtek obsadil 52. místo, Jan Koula byl pětapadesátý. Na start se postavilo 66 sjezdařů.
Dvaatřicetiletý Cochran-Siegle, olympijský medailista ze super-G, vyhrál i úvodní trénink. Třetí seznámení s tratí je na programu v sobotu, závodit se bude v neděli.