Hlavní obsah
Výsledky dne 6.srpna 2024
Web Sport.cz nabízí v tomto článku průběžně aktualizované výsledky dne 6. srpna 2024.
TENIS
Turnaj mužů v Montrealu (tvrdý povrch, dotace 8,122.428 dolarů):
Dvouhra - 1. kolo:
Chačanov (16-Rus.) - Diallo (Kan.) 6:4, 6:4
Sonego (It.) - Griekspoor (Niz.) 7:6 (9:7), 5:7, 6:4
Nišikori (Jap.) - Michelsen (USA) 3:6, 7:5, 6:4
Borges (Portug.) - Kecmanovič (Srb.) 5:7, 6:4, 6:4
Etcheverry (Arg.) - Jarry (Chile) 7:6 (7:5), 6:7 (5:7), 6:2
Turnaj žen v Torontu (tvrdý povrch, dotace 3,211.715 dolarů):
Dvouhra - 1. kolo:
Plíšková (ČR ) - Podoroská (Arg.) 6:4, 7:6 (12:10)
Kosťuková (11-Ukr.) - Mariaová (Něm.) 6:0, 6:2
Azarenková (12-Běl.) - Pavljučenkovová (Rus.) 6:2, 6:2
Svitolinová (Ukr.) - Rogersová (USA) 6:0, 6:2
Učijimová (Jap.) - Tomovová (Bulh.) 7:6 (7:4), 6:2
Frenchová (Pol.) - Potapovová (Rus.) 4:6, 6:3, 6:0
Wang Ja-fan (Čína) - Keninová (USA) 7:5, 7:6 (7:3)
HOKEJ
Hlinka Gretzky Cup hráčů do 18 let v Edmontonu:
Skupina A:
Švédsko - Slovensko 4:3 v prodl. (1:0, 2:1, 0:2 - 1:0)
Kanada - Švýcarsko 10:0 (3:0, 4:0, 3:0)
Skupina B:
Česko - Německo 7:3 (3:1, 3:1, 1:1)
Česko - USA.2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Finsko - Německo 1:2 v prodl. (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
Přípravné utkání:
Piráti Chomutov - Rytíři Kladno 4:3 po sam. náj. (1:2, 1:0, 1:1)
FOTBAL
Úvodní utkání 3. předkola Ligy mistrů:
Mistrovská část:
Malmö (Šv.) - PAOK Soluň (Řec.) 2:2 (1:1)
Karabach (Ázer.) - Ludogorec (Bul.) 1:2 (0:0)
Midtjylland (Dán.) - Ferencváros 2:0 (1:0)
Sparta Praha - FCSB 1:1 (0:0)
Ligová část:
Dynamo Kyjev - Glasgow Rangers 1:1 (1:0)
Lille - Fenerbahce Istanbul 2:1 (1:0)
Salcburk - Twente Enschede 2:1 (1:0).
Úvodní utkání 3. předkola Evropské ligy:
Mistrovská část:
Panevežys (Lit.) - Maccabi Tel Aviv 1:2 (0:2)
Petrocub (Mold.) - The New Saints (Wal.) 1:0 (1:0)
Úvodní utkání 3. předkola Konferenční ligy:
Hlavní část:
Noah (Arm.) - AEK Atény 3:1 (1:1)
CO SE DNES DĚJE
Fotbal
Úvodní utkání 3. předkola Ligy mistrů - mistrovská část:
18:00 Karabach - Ludogorec Razgrad
19:00 Malmö - PAOK Soluň
19:15 Midtjylland - Ferencváros Budapešť
20:00 Sparta Praha - FCSB (Rum.)
Ligová část:
20:00 Dynamo Kyjev - Glasgow Rangers
20:30 Lille - Fenerbahce Istanbul
20:45 Salcburk - Twente Enschede
Úvodní utkání 3. předkola Evropské ligy - mistrovská část:
18:30 Panevežys (Lit.) - Maccabi Tel Aviv
19:00 Petrocub (Mold.) - The New Saints (Wal.)
Úvodní utkání 3. předkola fotbalové Konferenční ligy - hlavní část:
18:00 Noah (Arm.) - AEK Atény
Tenis
Turnaj mužů:
Montreal (Kanada)
Turnaj žen:
Toronto (Kanada)
Hokej
Hlinka Gretzky Cup hokejistů do 18 let (Edmonton, Kanada):
3:30 Kanada - Švýcarsko
20:00 Česko - Německo
23:30 USA - Finsko
Postranní panel
Reklama
Reklama
Postranní panel
Reklama