Hlavní obsah
Výsledky dne 5. července 2024
Web Sport.cz nabízí v tomto článku průběžně aktualizované výsledky dne 5. července 2024.
TENIS
Tenisový grandslam Wimbledon v Londýně (tráva, dotace 50 milionů liber):
Muži:
Dvouhra - 3. kolo:
Alcaraz (3-Šp.) - Tiafoe (29-USA) 5:7, 6:2, 4:6, 7:6 (7:2)
6:2, Dimitrov (10-Bulh.) - Monfils (Fr.) 6:3, 6:4, 6:3
Paul (12-USA) - Bublik (23-Kaz.) 6:3, 6:4, 6:2.
Sinner (1-It.) - Kecmanovič (Srb.) 6:1, 6:4, 6:2.
Ženy:
Dvouhra - 3. kolo:
Paoliniová (7-It.) - Andreescuová (Kan.) 7:6 (7:4), 6:1
Keysová (12-USA) - Kosťuková (18-Ukr.) 6:4, 6:3
Badosaová (Šp.) - Kasatkinová (14-Rus.) 7:6 (8:6), 4:6, 6:4
Navarrová (19-USA) - Šnajderová (Rus.) 2:6, 6:3, 6:4
Sunová (N. Zél.) - Ču Lin (Čína) 7:6 (7:4), 7:6 (8:6)
Gauffová (2-USA) - Kartalová (Brit.) 6:4, 6:0
Raducanuová (Brit.) - Sakkariová (9-Řec.) 6:2, 6:3
Vekičová (Chorv.) - Jastremská (28-Ukr.) 7:6 (7:4), 6:7 (3:7), 6:1.
Čtyřhra - 2. kolo:
Mladenovicová, Garciaová (Fr.) - Bouzková, Sorribesová (10-ČR/Šp.) 6:3, 6:4.
FOTBAL
Mistrovství Evropy ve fotbale v Německu - čtvrtfinále:
Stuttgart: Španělsko - Německo 2:1 po prodl. (1:1, 0:0)
Přípravná utkání:
Sparta Praha - Spartak Trnava 3:0 (0:0)
Viktoria Plzeň - Karlsruhe 2:0 (1:0)
LASK Linec - Dynamo České Budějovice 2:2 (2:1)
Slovan Liberec - Universitatea Kluž 2:0 (0:0)
Copa América, mistrovství Jižní Ameriky - čtvrtfinále:
Argentina - Ekvádor 1:1 (1:0), na pen. 4:2
CYKLISTIKA
Závod SP v cross country horských kol v Les Gets (Francie) - short track:
Muži:
1. Hatherly (JAR) 21:28
2. Aldridge (Brit.) -4
3. Gaze (N. Zél.) -5
...28. Cink (ČR) -56.
Ženy:
1. Kellerová (Švýc.) 19:50
2. Pieterseová (Niz.) -3
3. Hendersonová (Austr.) -5
...26. Čábelická (ČR) -1:21.
FORMULE
Tréninky na Velkou cenu Británie, závod mistrovství světa vozů formule 1 v Silverstone:
První trénink:
1. Norris (Brit./McLaren) 1:27,420
2. Stroll (Kan./Aston Martin) -0,134
3. Piastri (Austr./McLaren) -0,211
4. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,309
5. Russell (Brit./Mercedes) -0,318
6. Alonso (Šp./Aston Martin) -0,374
Druhý trénink:
1. Norris 1:26,549
2. Piastri -0,331
3. Pérez (Mex./Red Bull) -0,434
4. Hülkenberg (Něm./Haas) -0,441
5. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,601
6. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,653
GOLF
Golfový turnaj Ladies European Tour (LET) v Londýně (par 73, dotace 500.000 dolarů):
1. Maguireová (Ir.) 211 (66+72+73)
2. Hernándezová (Šp.) 212 (73+71+68)
3. Walshová (Ir.) 213 (73+75+65), Leeová (USA) 213 (73++72+68) a Hallová (Angl.) 213 (70+70+73)
6. Sauzonová (Fr.) 214 (73+75+66)
...26. Kousková 221 (75+71+75)
59. Napoleaová 228 (82+69+77)
61. Melecká 229 (75+77+77)
cutem neprošly 89. Melichová 157 (77+80)
96. Davidson Spilková 159 (76+83)
CYKLISTIKA
Cyklistický etapový závod Tour de France - 7. etapa: individuální časovka (25 km):
1. Evenepoel (Belg./Soudal-Quick-Step) 28:52
2. Pogačar (Slovin./UAE Team Emirates) -12
3. Roglič (Slovin./Red Bull-Bora-hansgrohe) -34
4. Vingegaard (Dán./Visma-Lease a Bike) -37
5. Campenaerts (Belg./Lotto-Dstny)
6. Vauquelin (Fr./Arkéa-B&B Hotels) oba -52
...127. HIRT (ČR/Soudal-Quick Step) -4:34
Průběžné pořadí:
1. Pogačar 27:16:23
2. Evenepoel -33
3. Vingegaard -1:15
4. Roglič -1:36
5. Ayuso (Šp./UAE Team Emirates) -2:16
6. Almeida (Portug./UAE Team Emirates) -2:17
...101. HIRT -1:05:43.
Cyklistický závod Kolem Rakouska - 3. etapa (153,1 km):
1. Ulissi (It.) 3:45:04
2. Sheffield (USA)
3. Grossschartner (Rak.)
4. Maire (Fr.) všichni -3
5. Majka (Pol.)
6. Peňa (Kol.) oba -6
...15. Otruba -14
30. Přidal -1:51
34. Řeha (všichni ČR) -3:53
Průběžné pořadí:
1. Ulissi 11:34:08
2. Sheffield -1
3. Rivera (Kol.) -2
4. Grossschartner -3
5. Meurisse (Belg.)
6. Maire oba -15
...13. Otruba -25
30. Řeha -4:42
32. Boroš (ČR) -4:57
VOLEJBAL
Challenger Cup volejbalistek, kvalifikace o Ligu národů v Manile - čtvrtfinále:
Česko - Argentina 3:0 (15, 22, 16)
Filipíny - Vietnam 0:3 (-14, -22, -21)
CO SE DNES DĚJE
FOTBAL
Mistrovství Evropy ve fotbale - čtvrtfinále:
18:00 Španělsko - Německo (Stuttgart)
21:00 Francie - Portugalsko (Hamburk)
Přípravná utkání:
Sparta - Trnava (15:00, Letná)
Plzeň - Karlsruhe (13:30, Kufstein)
LASK Linec - České Budějovice (16:00)
VOLEJBAL
Challenger Cup volejbalistek (Filipíny), kvalifikace o Ligu národů - čtvrtfinále:
09:00 Česko - Argentina,
12:30 Filipíny - Vietnam.
FORMULE
13:30 Tréninky na Velkou cenu Británie, závod mistrovství světa vozů formule 1.
TENIS
Tenisový grandslamový turnaj Wimbledon.
CYKLISTIKA
etapový závod Tour de France - 7. etapa: individuální časovka (25 km).
Postranní panel
Reklama
Reklama
Postranní panel
Reklama