Hlavní obsah
Výsledky dne 4. srpna 2024
Web Sport.cz nabízí v tomto článku průběžně aktualizované výsledky dne 4. srpna 2024.
TENIS
Turnaj mužů a žen ve Washingtonu (tvrdý povrch):
Muži (dotace 2,271.715 dolarů):
Dvouhra - semifinále:
Cobolli (10-It.) - Shelton (2-USA) 4:6, 7:5, 6:3
Korda (4-USA) - Tiafoe (5-USA) 6:4, 6:4
Čtyřhra - finále:
Withrow, Lammons (4-USA) - Melo, Matos (8-Braz.) 7:5, 6:3.
Ženy (dotace 922.573 dolarů):
Dvouhra - semifinále:
Bouzková (ČR) - Sabalenková (1-Běl.) 6:4, 3:6, 6:3
Dvouhra - finále:
Badosaová (Šp.) - Bouzková (ČR) 6:1, 4:6, 6:4.
Tenisový challenger v Liberci (antuka, dotace 75.000 eur):
Dvouhra - finále:
Dellien (1-Bol.) - Möller (Dán.) 5:7, 6:4, 6:1.
FOTBAL
Fotbalová Chance Liga - 3. kolo:
České Budějovice - Pardubice 1:3 (0:3)
Hradec Králové - Mladá Boleslav 2:1 (1:1)
TABULKA | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sparta | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | 9 |
2. | Slavia | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | 7 |
3. | Olomouc | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
4. | Plzeň | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 7 |
5. | Hradec Králové | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 6 |
6. | Liberec | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
7. | Jablonec nad Nisou | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:1 | 4 |
8. | Bohemians 1905 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 |
9. | Mladá Boleslav | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 3 |
10. | Pardubice | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 3 |
11. | Ostrava | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
12. | Karviná | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
13. | Dukla | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | 3 |
14. | Slovácko | 3 | 0 | 2 | 1 | 0:3 | 2 |
15. | Teplice | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
16. | České Budějovice | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:9 | 0 |
4. kolo druhé fotbalové ligy:
Viktoria Žižkov - Prostějov 3:0 (1:0)
Slavia Praha B - Chrudim 0:1 (0:1)
Baník Ostrava B - Vyškov 1:3 (0:1)
Opava - Sparta Praha B 4:2 (2:0)
Vlašim - Líšeň 1:1 (1:1)
Jihlava - Táborsko 1:1
TABULKA | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chrudim | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:2 | 9 |
2. | Varnsdorf | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:3 | 7 |
3. | Zlín | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | 7 |
4. | Vlašim | 4 | 1 | 3 | 0 | 7:5 | 6 |
5. | Slavia Praha B | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:5 | 6 |
6. | Vyškov | 4 | 1 | 3 | 0 | 5:3 | 6 |
7. | Opava | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:9 | 5 |
8. | Žižkov | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 5 |
9. | Líšeň | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | 5 |
10. | Sparta Praha B | 4 | 1 | 1 | 2 | 9:8 | 4 |
11. | Táborsko | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 4 |
12. | Ostrava B | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | 4 |
13. | Brno | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | 4 |
14. | Olomouc B | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:4 | 2 |
15. | Prostějov | 4 | 0 | 2 | 2 | 0:5 | 2 |
16. | Jihlava | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:8 | 2 |
MSFL - 1. kolo:
Uničov - Karviná B 2:1 (2:1)
Blansko - Znojmo 3:0 (2:0)
Strání - Hlučín 0:1 (0:0)
2. předkolo českého poháru MOL Cupu:
Koloveč - Vejprnice 3:1 (2:1)
Železnice - Slavia Hradec Králové 0:2 (0:1)
Trutnov - Police nad Metují 0:3 (0:1).
PLOCHÁ DRÁHA
Úvodní závod MČR jednotlivců na ploché dráze v Kopřivnici:
1. Bednář (Markéta Praha) 14
2. Milík (Pardubice) 13
3. Kvěch (Markéta Praha) 12
BASEBALL
Baseballová extraliga:
Eagles Praha - Draci Brno 0:11
Kotlářka Praha - Sokol Hluboká 5:3
Tempo Praha - Arrows Ostrava 1:5
MOTORISMUS
Velká cena Británie, závod mistrovství světa silničních motocyklů v Silverstonu:
Moto3:
1. Ortolá (Šp./KTM) 32:42,328
2. Alonso (Kol./CFMoto) -0,123
3. Veijer (Niz./Husqvarna) -0,226
4. Holgado (Šp./GasGas) -0,333
5. Nepa (It./KTM) -0,397
6. Jamanaka (Jap./KTM) -0,463.
Průběžné pořadí (po 10 z 21 závodů):
1. Alonso 199
2. Ortolá 146
3. Holgado 133
4. Veijer 131
5. Muňoz (Šp./KTM) 88
6. Jamanaka 82
Finská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích:
Pořadí FR:
1. Ogier, Landais (Fr./Toyota Yaris) 2:25:41,9, 2. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) -40,1, 3. Fourmeaux, Coria (Fr./Ford) -1:14,1, 4. Pajari, Malkönen (Fin./Toyota Yaris) -1:54,5, 5. Solberg, Edmondson (Švéd., Brit./Škoda Fabia Rally2) -8:15,5, 6. Latvala, Hänninen (Fin./Toyota Yaris Rally2) -8:54,5, …18. Prokop, Ernst (ČR/Škoda Fabia Rally2) -14:08,8.
Průběžné pořadí MS (po 9 z 13 závodů):
1. Neuville 166, 4. Ogier 141, 3. Tänak (Est./Hyundai i20) 137, 4. Evans (Brit./Toyota Yaris) 132, 5. Fourmaux 119, 6. Rovanperä (Fin./Toyota Yaris) 86, …28. Prokop 1.
Pořadí týmů:
1. Hyundai 395, 2. Toyota 375, 3. M-Sport Ford 207.
MOTOCYKLY
Velká cena Británie, závod mistrovství světa silničních motocyklů v Silverstonu:
Moto3:
1. Ortolá (Šp./KTM) 32:42,328
2. Alonso (Kol./CFMoto) -0,123
3. Veijer (Niz./Husqvarna) -0,226
4. Holgado (Šp./GasGas) -0,333
5. Nepa (It./KTM) -0,397
6. Jamanaka (Jap./KTM) -0,463
Průběžné pořadí (po 10 z 21 závodů):
1. Alonso 199
2. Ortolá 146
3. Holgado 133
4. Veijer 131
5. Muňoz (Šp./KTM) 88
6. Jamanaka 82
CO SE DNES DĚJE
Fotbal
3. kolo první fotbalové ligy:
14:30 Dynamo České Budějovice - FK Pardubice,
17:00 FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav.
4. kolo druhé fotbalové ligy:
10:15 Ostrava B - Vyškov, Slavia Praha B - Chrudim, Žižkov - Prostějov,
16:00 Opava - Sparta Praha B.
1. kolo fotbalové MSFL:
10:15 Uničov - Karviná B, Blansko - Znojmo,
17:00 Strání - Hlučín.
Baseball
Baseballová extraliga:
13:00 Tempo Praha - Arrows Ostrava, Kotlářka Praha - Sokol Hluboká, Hroši Brno - Třebíč Nuclears, Eagles Praha - Draci Brno.
Tenis
Tenisové turnaje mužů: Challenger v Liberci, Washington (USA)
Tenisový turnaj žen: Washington (USA)
Motocykly
Velká cena Británie, závod mistrovství světa silničních motocyklů:
12:15 Moto3,
14:00 MotoGP,
15:30 Moto2.
Rallye
Finská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích.
Postranní panel
Reklama
Reklama
Postranní panel
Reklama