Hlavní obsah
Výsledky dne 31. července 2024
Web Sport.cz nabízí v tomto článku průběžně aktualizované výsledky dne 31. července 2024.
FOTBAL
Odvety 2. předkola Ligy mistrů:
Mistrovská část:
RFS Riga - Bodö/Glimt 1:3 (1:1). První zápas: 0:4, postoupilo Bodö/Glimt.
Midtjylland - Santa Coloma (And.) 1:0 (0:0). První zápas: 3:0, postoupil Midtjylland.
Maccabi Tel Aviv - FCSB (Rum.) 0:1 (0:0). První zápas: 0:0, postoupil FCSB.
Jagiellonia Bialystok - Panevežys (Litva) 3:1 (1:0). První zápas: 4:1, postoupila Jagiellonia.
Dinamo Minsk - Ludogorec Razgrad 1:0 (1:0). První zápas: 0:2, postoupil Ludogorec.
Banja Luka (Bosna) - PAOK Soluň 0:1 (0:1). První zápas: 2:3, postoupil PAOK.
Nemistrovská část:
Partizan Bělehrad - Dynamo Kyjev 0:3 (0:1). První zápas: 2:6, postoupilo Dynamo.
Odvety 2. předkola Konferenční ligy:
Auda (Lot.) - Cliftonville (Sev. Ir.) 2:0 (0:0). První zápas: 2:1, postoupila Auda.
Fehérvár - Sumqayit (Ázerb.) 0:0. První zápas: 2:1, postoupil Fehérvár.
Häcken (Švéd.) - Dudelange (Luc.) 6:1 (3:1). První zápas: 6:2, postoupil Häcken.
Austria Vídeň - Ilves Tampere 4:3 po prodl. (3:2, 2:1), na pen. 4:5, první zápas: 1:2, postoupilo Ilves.
Spartak Trnava - Sarajevo 3:0 (2:0), první zápas: 0:0, postoupila Trnava.
Mornar (Č. Hora) - Radnički 1923 2:1 po prodl. (2:1, 1:0), na pen. 4:3, první zápas: 0:1, postoupil Mornar.
3. kolo druhé ligy:
Líšeň - Slavia Praha B 0:4 (0:2)
Vyškov - Vlašim 1:1 (1:0)
Prostějov - Zlín 0:2 (0:1)
Chrudim - Brno 1:0 (1:0)
Olomouc B - Žižkov 1:1 (1:1)
Sparta Praha B - Jihlava 4:0 (3:0)
Táborsko - Ostrava B 1:2 (1:1)
Varnsdorf - Opava 3:1 (1:0)
1. | Zlín | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | 7 |
2. | Slavia Praha B | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 6 |
3. | Chrudim | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 6 |
4. | Vlašim | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:4 | 5 |
5. | Sparta Praha B | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:4 | 4 |
6. | Varnsdorf | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
7. | Ostrava B | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
8. | Brno | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 4 |
9. | Líšeň | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
10. | Táborsko | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 3 |
11. | Vyškov | 3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 3 |
12. | Opava | 3 | 0 | 2 | 1 | 5:7 | 2 |
13. | Prostějov | 3 | 0 | 2 | 1 | 0:2 | 2 |
14. | Žižkov | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:6 | 2 |
15. | Olomouc B | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:4 | 2 |
16. | Jihlava | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | 1 |
Výsledek českého poháru MOL Cupu - 2. předkolo:
Hořovice - Komárov 1:0 (1:0)
TENIS
Turnaj mužů a žen ve Washingtonu (tvrdý povrch):
Muži (dotace 2,271.715 dolarů):
Dvouhra - 2. kolo:
Shapovalov (Kan.) - Mannarino (6-Fr.) 6:2, 6:1
Tiafoe (5-USA) - Galán (Kol.) 6:7 (8:10), 6:3, 6:3
Hong Song-čchan (Korea) - Chačanov (3-Rus.) 6:2, 6:4
Davidovich (8-Šp.) - Krueger (USA) 3:6, 7:6 (7:3), 6:4
Mpetshi Perricard (9-Fr.) - Ruusuvuori (Fin.) 7:6 (8:6), 7:6 (8:6)
Cobolli (10-It.) - Goffin (Belg.) 7:6 (7:4), 6:3
Kovacevic (USA) - Carballés (11-Šp.) 7:6 (7:4), 7:6 (7:3)
Kokkinakis (Austr.) - Vukic (14-Austr.) 6:4, 7:6 (7:4)
Michelsen (15-USA) - Bellucci (It.) 6:3, 7:6 (7:1)
Rinderknech (16-Fr.) - Šang Ťün-čcheng (Čína) 2:3 skreč
Ženy (dotace 922.573 dolarů):
Dvouhra - 1. kolo:
Stearnsová - Ngounoueová (obě USA) 6:3, 7:6 (7:3)
Badosaová (Šp.) - Keninová (USA) 6:1, 7:6 (8:6)
2. kolo:
Anisimovová (USA) - Pavljučenkovová (7-Rus.) 6:1, 6:7 (4:7), 6:4
CO SE DNES DĚJE
Olympijské hry
Dění z probíhajících olympijských her v Paříži naleznete v podrobné online reportáži ZDE. Program a výsledky naleznete ZDE.
Fotbal
Odvetná utkání 2. předkola Ligy mistrů - mistrovská část:
19:00 RFS Riga (Sev. Ir.) - Bodö/Glimt
19:15 Midtjylland - Santa Coloma (And.)
20:00 Maccabi Tel Aviv - FCSB (Rum.)
20:30 Jagiellonia Bialystok - Panevežys (Litva)
20:45 Dinamo Minsk - Ludogorec Razgrad
21:00 Banja Luka (Bosna) - PAOK Soluň
Nemistrovská část:
20:00 Partizan Bělehrad - Dynamo Kyjev
Odvetná utkání 2. předkola Konferenční ligy:
19:00 Fehérvár - Sumqayit (Ázerb.), Häcken (Švéd.) - Dudelange (Luc.), Auda (Lot.) - Cliftonville (Sev. Ir.)
20:30 Austria Vídeň - Ilves Tampere, Spartak Trnava - Sarajevo
20:45 Mornar (Č. Hora) - Radnički 1923
3. kolo druhé ligy:
17:00 Líšeň - Slavia Praha B, Vyškov - Vlašim
17:30 Prostějov - Zlín
18:00 Chrudim - Brno, Olomouc B - Žižkov, Sparta Praha B - Jihlava, Táborsko - Ostrava B, Varnsdorf - Opava
2. předkolo českého poháru MOL Cupu:
18:00 Hořovice - Komárov
Tenis
Turnaj mužů a žen:
Washington
Postranní panel
Reklama
Reklama
Postranní panel
Reklama