Hlavní obsah
Výsledky dne 3. srpna 2024
Web Sport.cz nabízí v tomto článku průběžně aktualizované výsledky dne 3. srpna 2024.
TENIS
Tenisový turnaj mužů a žen ve Washingtonu (tvrdý povrch):
Muži (dotace 2,271.715 dolarů):
Dvouhra - čtvrtfinále:
Tiafoe (5-USA) - Rubljov (1-Rus.) 6:4, 7:6 (7:3)
Shelton (2-USA) - Shapovalov (Kan.) 7:6 (7:5), 6:6 diskvalifikace
Korda (4-USA) - Thompson (7-Austr.) 6:4, 6:2
Ženy (dotace 922.573 dolarů):
Dvouhra - čtvrtfinále:
Sabalenková (1-Běl.) - Azarenková (6-Běl.) 6:4, 6:4
Dvouhra - semifinále:
Badosaová (Šp.) - Dolehideová (USA) 6:3, 6:3.
Čtyřhra - finále:
Muhammadová, Townsendová (1-USA) - Ťiang Sin-jü, Wu Fang-hsien (Čína/Tchaj-wan) 7:6 (7:0), 6:3
VOLEJBAL
Přípravné utkání v Rize
Lotyšsko - Česko 2:3 (-15, -19, 22, 21, -12).
FOTBAL
4. kolo druhé ligy:
Brno - Varnsdorf 1:6 (0:4)
2. předkolo českého fotbalového poháru MOL Cupu:
Březová - Sokolov 2:2 (2:0), na pen. 6:5
Hřebeč - Štětí 1:0 (0:0)
Soběslav - Hluboká nad Vltavou 3:0 (1:0)
Meteor Praha - Neratovice-Byškovice 1:1 (0:0), na pen. 3:0
Nový Bydžov - Dobrovice 1:2 (0:1)
Český Krumlov - Benešov 1:6 (0:3)
Pěnčín - Velké Hamry 2:2 (1:0), na pen. 4:5
Žatec - Slaný 1:5 (1:4)
Ostrov - Mariánské Lázně 1:2 (1:0)
Vysoké Mýto - Hlinsko 4:0 (1:0)
Český Brod - Kosmonosy 3:1 (2:0)
Česká Třebová - Horní Ředice 0:1 (0:1)
Psáry - Brandýs nad Labem 3:2 (2:0)
Přední Kopanina - Milín 1:1 (1:0), pen. 3:4
MSFL - 1. kolo:
Třinec - Frýdek-Místek 2:1 (1:0)
Hodonín - Slovácko B 2:0 (1:0)
Uherský Brod - Zbrojovka Brno B 0:2 (0:1)
Unie Hlubina - Rosice 4:0 (1:0)
Kroměříž - Start Brno 2:0 (1:0).
DOSTIHY
Mítink v Pardubicích:
Třetí kvalifikace na Velkou pardubickou (5800 m, pětiletí a st. koně, dotace 500.000 Kč):
1. Chelmsford (ž. Kratochvíl, tr. Váňa st., stáj Javor), 2. Well Absolut, 3. Sexy Lord. Výrok: velmi lehce 18 - 2 3/4 - 6. Čas: 7:31,92.
Cena Registany (steeplechase crosscountry 4200 m, čtyřleté a st. klisny, dotace 132.000 Kč):
1. Ztracenka (ž. Odložil, tr. Popelka, stáj Stajňa Corinne ČR), 2. Babilonia, 3. Askerana. Výrok: jistě 2 3/4 - 3/4 - 4 1/2. Čas: 5:34,55.
Další dostihy:
I. Francinette (ž. Kratochvíl) - Doram - Anonymous,
II. Maranello Rosso (Novák ml.) - Nel - Willemine,
III. Kamaxi (ž. Smeulders) - Dang Doss - Nitro,
IV. Calilahi (ž. Odložil) - Poirot - Claudio,
VII. Sasiro (ž. Kocman) - Greek Dessert - Giorgione.
VIII. Popinjay (ž. Kratochvíl) - Vienna Calling - Hola Que Tal.
BASEBALL
Baseballová extraliga:
Arrows Ostrava - Tempo Praha 11:10
Draci Brno - Eagles Praha 2:0
Hroši Brno - Třebíč Nuclears 2:6
Sokol Hluboká - Kotlářka Praha 2:10
MOTOCYKLY
Velká cena Británie, závod mistrovství světa silničních motocyklů v Silverstone - kvalifikace:
Moto3: 1. Ortolá (Šp./KTM) 2:09,270
2. Veijer (Niz./Husqvarna) -0,041
3. Kelso (Austr./KTM) -0,483.
Moto2: 1. Ogura (Jap./Boscoscuro) 2:02,940
2. Canet (Šp./Kalex) -0,052
3. Moreira (Braz./Kalex) -0,183
...22. Salač (ČR/Kalex) nepostoupil do druhé části kvalifikace.
MotoGP:
1. A. Espargaró (Šp./Aprilia) 1:57,309
2. Bagnaia -0,208
3. Bastianini (oba It./Ducati) -0,384.
CO SE DNES DĚJE
Fotbal
3. kolo první ligy:
14:30 1. FC Slovácko - Bohemians Praha 1905
17:00 FK Jablonec - Viktoria Plzeň
20:00 Sigma Olomouc - FK Teplice
4. kolo druhé ligy:
17:00 Jihlava - Táborsko
Vlašim - Líšeň
18:00 Brno - Varnsdorf
1. kolo MSFL:
10:15 Třinec - Frýdek-Místek
17:00 Hodonín - Slovácko B
Uherský Brod - Zbrojovka Brno B
Unie Hlubina - Rosice
17:30 Kroměříž - Start Brno
2. předkolo MOL Cupu:
10:15 Březová - Sokolov, Hřebeč - Štětí, Hřebeč - Štětí, Soběslav - Hluboká nad Vltavou, Meteor Praha - Neratovice-Byškovice, Nový Bydžov - Dobrovice, Český Krumlov - Benešov, Pěnčín - Velké Hamry,
17:00 Ostrov - Mariánské Lázně, Vysoké Mýto - Hlinsko, Turnov - Hrádek nad Nisou, Koloveč - Vejprnice, Český Brod - Kosmonosy, Žatec - Slaný, Železnice - Hradec Králové, Česká Třebová - Horní Ředice, Psáry - Brandýs nad Labem, Přední Kopanina - Milín.
Tenis
Turnaj mužů a žen - Washington
Challenger mužů v Liberci
Motorismus
Velká cena Británie, závod mistrovství světa silničních motocyklů - Silverstone
11:50 kvalifikace,
16:00 sprint MotoGP.
Finská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích
Úvodní závod MČR jednotlivců na ploché dráze - Kopřivnice
Skoky do vody
Vrcholí 25. ročník soutěže ve skocích do vody Highjump - Hřiměždice
Dostihy
Třetí kvalifikace na Velkou pardubickou (5800 m, pětiletí a starší koně, dotace 500.000 Kč).
Veslování
10:00 Mistrovství ČR ve veslařském plážovém sprintu - jezero Most
Volejbal
18:00 Lotyšsko - Česko, přípravné utkání volejbalistů v Rize
Postranní panel
Reklama
Reklama
Postranní panel
Reklama