Hlavní obsah
Výsledky dne 3. července 2024
Web Sport.cz nabízí v tomto článku průběžně aktualizované výsledky dne 3. července 2024.
TENIS
Tenisový grandslam Wimbledon v Londýně (tráva, dotace 50 milionů liber):
Muži:
Dvouhra - 1. kolo:
Halys (Fr.) - Eubanks (USA) 6:4, 6:4, 6:2
Safiullin (Rus.) - F. Cerúndolo (Arg.) 6:7 (5:7), 3:6, 7:5, 6:3, 6:4
Ruusuvuori (Fin.) - McDonald (USA) 7:6 (8:6), 4:6, 5:7, 7:6 (8:6), 6:3
Chačanov - Karacev (oba Rus.) 6:3, 6:7 (4:7), 7:6 (13:11), 2:0 skreč.
Macháč (ČR) - Goffin (Belg.) 3:6, 3:6, 6:4, 6:1, 7:6 (10:5)
Tabilo (24-Chile) - Evans (Brit.) 6:2, 7:5, 6:3
Rinderknech (Fr.) - Nišikori (Jap.) 5:7, 6:4, 6:7 (2:7), 6:3, 6:2
Pouille (Fr.) - Djere (Srb.) 3:6, 7:6 (7:4), 3:6, 6:3, 6:1
Bublik (23-Kaz.) - Cazaux (Fr.) 6:4, 7:6 (7:1), 6:4
Paul (12-USA) - Virtanen (Fin.) 4:6, 6:3, 5:7, 7:5, 6:4
Kecmanovič (Srb.) - Griekspoor (27-Niz.) 4:6, 7:6 (9:7), 1:6, 6:2, 6:3
Struff (Něm.) - Čang Č'-čen (32-Čína) 5:7, 6:3, 7:6 (7:1), 7:6 (10:8)
Bautista (Šp.) - Sonego (It.) 6:3, 3:6, 6:3, 6:4.
2. kolo:
Alcaraz (3-Šp.) - Vukic (Austr.) 7:6 (7:5), 6:2, 6:2
Sinner (1-It.) - Berrettini (It.) 7:6 (7:3), 7:6 (7:4), 2:6, 7:6 (7:4).
Humbert (16-Fr.) - Van de Zandschulp (Niz.) 7:6 (11:9), 6:1, 6:3
Tiafoe (29-USA) - Čorič (Chorv.) 7:6 (7:5), 6:1, 6:3
Nakashima (USA) - Thompson (Austr.) 6:3, 6:2, 6:2
Medveděv (5-Rus.) - Müller (Fr.) 6:7 (3:7), 7:6 (7:4), 6:4, 7:5
Fognini (It.) - Ruud (8-Nor.) 6:4, 7:5, 6:7 (1:7), 6:3
Ženy:
Dvouhra - 1. kolo:
Krejčíková (31-ČR) - V. Kuděrmětovová (Rus.) 7:6 (7:4), 6:7 (1:7), 7:5
Collinsová (11-USA) - Tausonová (Dán.) 6:3, 7:6 (7:4)
Haddadová Maiaová (20-Braz.) - Frechová (Pol.) 7:5, 6:3
Svitolinová (21-Ukr.) - Linetteová (Pol.) 7:5, 6:7 (9:11), 6:3
Niemeierová (Něm.) - Golubicová (Švýc.) 6:2, 6:1
Osoriová (Kol.) - Davisová (USA) 6:3, 6:1
Volynetsová (USA) - Carleová (Arg.) 6:2, 7:5
2. kolo:
Gauffová (2-USA) - Todoniová (Rum.) 6:2, 6:1
Kartalová (Brit.) - Burelová (Fr.) 6:3, 5:7, 6:3
Andreescuová (Kan.) - Nosková (26-ČR) 6:3, 7:6 (7:5)
Navarrová (19-USA) - Ósakaová (Jap.) 6:4, 6:1
Raducanuová (Brit.) - Mertensová (Belg.) 6:1, 6:2
Šnajderová (Rus.) - Stephensová (USA) 6:1, 6:1
FOTBAL
Přípravná utkání:
Slavia Praha - Vratislav 2:0 (1:0)
Poznaň - Ostrava 2:0 (0:0)
Sigma Olomouc - Trenčín 3:0 (0:0)
TSC (Srb.) - Slovácko 1:1 (0:1)
Jablonec - Osijek 0:1 (0:0)
Pardubice - Dukla Praha 1:1 (0:0)
České Budějovice - Jihlava 4:3 (1:0)
Copa América, mistrovství Jižní Ameriky v USA:
Skupina D:
Brazílie - Kolumbie 1:1 (1:1)
Kostarika - Paraguay 2:1 (2:0)
1. | Kolumbie | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 |
2. | Brazílie | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:2 | 5 |
3. | Kostarika | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | 4 |
4. | Paraguay | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:8 | 0 |
CYKLISTIKA
Cyklistický závod Tour de France - 5. etapa: St. Jean de Maurienne - St. Vulbas (177,4 km):
1. Cavendish (Brit./Astana-Qazaqstan Team) 4:08:46
2. Philipsen (Belg./Alpecin-Deceuninck)
3. Kristoff (Nor./Uno-X Mobility)
4. De Lie (Belg./Lotto-Dstny)
5. Jakobsen (Niz./dsm-firmenich-PostNL)
6. Ackermann (Něm./Israel-Premier Tech) všichni stejný čas
...160. HIRT (ČR/Soudal-Quick Step) -1:09
Průběžné pořadí:
1. Pogačar (Slovin./UAE Team Emirates) 23:15:24
2. Evenepoel (Belg./Soudal-Quick Step) -45
3. Vingegaard (Dán./Visma-Lease a Bike) -50
4. Ayuso (Šp./UAE Team Emirates) -1:10
5. Roglič (Slovin./Red Bull-Bora-hansgrohe) -1:14
6. Rodríguez (Šp./Ineos Grenadiers) -1:16
...93. HIRT -58:03
Cyklistický závod Kolem Rakouska - 1. etapa (178 km):
1. De Pretto (It.) 3:38:52
2. Oliveira (Portug.)
3. Behrens (Něm.)
4. Ulissi
5. Marcellusi (oba It.)
6. Michels (Belg.)
...18. A. Ťoupalík
29. Řeha
30. Otruba (všichni ČR) všichni stejný čas.
Průběžné pořadí:
1. Walscheid (Něm.)
2. Ganna (It.)
3. Oliveira oba stejný čas
4. Behrens -1
5. De Pretto
6. T. Kopecký oba -2
...18. A. Ťoupalík -9
23. Otruba -10
PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
Turnaj Pro Tour kategorie Elite v Gstaadu (Švýcarsko):
Muži:
Kvalifikace - 1. kolo: Grössig, Seiser (Rak.) - Semerád, Dumek 2:0 (18, 16).
CO SE DNES DĚJE
Fotbal
Copa América, fotbalové mistrovství Jižní Ameriky:
Skupina D:
Kostarika - Paraguay
Brazílie - Kolumbie.
Přípravná fotbalová utkání:
Mladá Boleslav - Vlašim (11:00)
Poznaň - Ostrava (16:00)
Slavia Praha - Vratislav (17:00, Rakousko)
Dukla Praha - Pardubice (17:00, Lázně Bohdaneč - foto)
Olomouc - Trenčín (17:00, Slatinice)
České Budějovice - Jihlava (17:00, Temelín)
TSC - Slovácko (17:00, Rakousko)
Ostrava - FC Dundee (18:00, Opalenica)
Jablonec - Osijek (18:00, Itálie)
Tenis
Tenisový grandslamový turnaj Wimbledon.
Cyklistika
Cyklistický etapový závod Tour de France - 5. etapa: St. Jean de Maurienne - St. Vulbas (177 km).
Vodní slalom
Mistrovství světa juniorů a závodníků do 23 let ve vodním slalomu.
Plavání
Mistrovství Evropy juniorů v plavání.
Golf
Golfový turnaj Ladies European Tour (LET)
Postranní panel
Reklama
Reklama
Postranní panel
Reklama