Hlavní obsah
Výsledky dne 25. července 2024
Web.Sport.cz nabízí v tomto článku průběžně aktualizované výsledky dne 25. července 2024.
FOTBAL
Úvodní utkání 2. předkola fotbalové Evropské ligy:
Wisla Krakov - Rapid Vídeň 1:2 (0:1)
Ružomberok - Trabzonspor 0:2 (0:1)
Molde (Nor.) - Silkeborg (Dán.) 3:1 (2:1)
Šeriff Tiraspol - Elfsborg (Švéd.) 0:1 (0:0)
Hunedoara (Rum.) - Rijeka 0:0
Panathinaikos - Botev Plovdiv 2:1 (2:0)
Ajax Amsterodam - Vojvodina (Srb.) 1:0 (0:0)
Kilmarnock (Skot.) - Cercle Bruggy 1:1 (0:0)
Braga - Maccabi Petah Tikva 2:0 (0:0)
Úvodní utkání 2. předkola fotbalové Konferenční ligy:
Kuopio - Tromsö 0:1 (0:0)
Dnipro - Puskás Akadémie 0:3 kontumačně
Sumqayit (Ázerb.) - Fehérvár 1:2 (1:1)
Ilves Tampere - Austria Vídeň 2:1 (0:0)
Magpies (Gibr.) - FC Kodaň 0:3 (0:1)
Žalgiris Vilnius - Pafos (Kypr) 2:1 (2:0)
Noah (Arm.) - Sliema Wanderers (Mal.) 7:0 (3:0)
Iberia 1999 Tbilisi - Partizani (Alb.) 2:0 (1:0)
Milsami (Mold.) - Astana 1:1 (0:0)
Go Ahead Eagles (Niz.) - Brann (Nor.) 0:0
Omonia Nikósie - Kutaisi (Gruz.) 3:1 (1:0)
Zira (Ázerb.) - Dunajská Streda 4:0 (2:0)
Zimbru Kišiněv - Ararat-Armenia 0:3 (0:1)
Olimpija Lublaň - Žitomir 2:0 (0:0)
Djurgaarden - Niederkorn (Luc.) 3:0 (2:0)
Dudelange (Luc.) - Häcken (Švéd.) 2:6 (2:4)
Beer Ševa - Černo More Varna 0:0
Floriana (Mal.) - Vitória Guimaraes 0:1 (0:0)
FC Curych - Shelbourne (Ir.) 3:0 (2:0)
Bröndby Kodaň - Llapi (Kos.) 6:0 (4:0)
Maccabi Haifa - Sabah (Ázerb.) 0:3 (0:0)
CSKA 1948 Sofia - Budučnost Podgorica 1:0 (1:0)
Kluž - Neman Grodno (Běl.) 0:0
Basaksehir Istanbul - La Fiorita (San Mar.) 6:1 (4:0)
Paksi (Maď.) - AEK Larnaka 3:0 (1:0)
Osijek - Levadia (Est.) 5:1 (4:1)
Gent - Víkingur (Faer. ostr.) 4:1 (1:1)
St. Gallen - Tobol (Kaz.) 4:1 (2:1)
Radnički 1923 - Mornar (Č. Hora) 1:0 (0:0)
Maribor - Craiova 2:0 (0:0)
Víkingur Reykjavík - Egnatia (Alb.) 0:1 (0:1)
Valur (Isl.) - St. Mirren 0:0
St Patrick's (Ir.) - FC Vaduz 3:1 (2:0)
Legia Varšava - Caernarfon (Wal.) 6:0 (2:0)
Hajduk Split - HB Tórshavn (Faer. ostr.) 2:0 (2:0)
Zrinjski Mostar - Bravo (Slovin.) 0:1 (0:1)
Stjarnan (Isl.) - Paide (Est.) 2:1 (1:0)
Sarajevo - Spartak Trnava 0:0
Breidablik (Isl.) - Drita (Kos.) 1:2 (0:2)
Mistrovství Evropy fotbalistů do 19 let v Británii - semifinále:
Španělsko - Itálie 1:0 po prodl.
Francie - Ukrajina 1:0 (0:0)
XXXIII. letní olympijské hry v Paříži:
Ženy:
Skupina A:
Kanada - Nový Zéland 2:1 (1:1)
Francie - Kolumbie 3:2 (3:0)
Skupina B:
Německo - Austrálie 3:0 (1:0)
USA - Zambie 3:0 (3:0)
Skupina C:
Španělsko - Japonsko 2:1 (1:1)
Brazílie - Nigérie 1:0 (1:0)
RAGBY
XXXIII. letní olympijské hry v Paříži:
Ragby:
Muži:
Skupina A:
JAR - Japonsko 49:5 (35:0), Nový Zéland - Irsko 14:12 (0:12)
Skupina B:
Samoa - Keňa 26:0 (5:0), Austrálie - Argentina 22:14 (10:7)
Skupina C:
USA - Uruguay 33:17 (14:12), Fidži - Francie 19:12 (5:5)
Čtvrtfinále:
JAR - Nový Zéland 14:7 (14:7)
Francie - Argentina 26:14 (21:0)
Fidži - Irsko 19:15 (7:10)
Austrálie - USA 18:0 (10:0).
O 9.-12. místo:
Samoa - Japonsko 42:7 (14:7)
Keňa - Uruguay 19:14 v prodl. (14:14, 0:7)
TENIS
Turnaj mužů v Atlantě (tvrdý povrch, dotace 841.590 dolarů):
Dvouhra - 2. kolo:
Tiafoe (3-USA) - Karacev (Rus.) 6:4, 3:6, 6:3
Thompson (4-Austr.) - Mayot (Fr.) 6:2, 7:5
Nišioka (Jap.) - McDonald (USA) 6:3, 6:4
Turnaj mužů v Umagu (antuka, dotace 579.320 eur):
Dvouhra - čtvrtfinále:
Rubljov (1-Rus.) - Marozsán (Maď.) 5:7, 6:3, 6:2
Menšík (ČR) - Tseng Chun-hsin (Tchaj-wan) 6:0, 6:4
F. Cerúndolo (4-Arg.) - Sonego (It.) 6:4, 2:6, 7:6 (7:2)
Turnaj žen v Praze (antuka, dotace 267.082 dolarů):
Dvouhra - semifinále:
Linetteová (4-Pol.) - Nosková (1-ČR) 6:3, 3:6, 7:6 (7:2).
Frechová (6-Pol.) - Samson (ČR) 3:6, 6:0, 4:2 skreč.
Čtyřhra - semifinále:
Krejčíková, Siniaková (1-ČR) - Sie Šu-wej, Tsao Čch'-a-i (3-Tchaj-wan) bez boje.
Šafářová, Matteková-Sandsová (ČR/USA) - Rosatellová, Zimmermannová (4-It./Belg.) 6:2, 6:2
Turnaj mužů v Kitzbühelu (antuka, dotace 651.865 eur):
Dvouhra - čtvrtfinále:
Díaz (Arg.) - Martínez (4-Šp.) 6:7 (2:7), 6:3, 6:4
Hanfmann (Něm.) - Seyboth Wild 7:6 (7:2), 6:4
Berrettini (It.) - Moreno de Alboran (USA) 7:6 (7:5), 6:3
Gaston (Fr.) - Báez (1-Arg.) 7:5, 5:7, 7:6 (8:6)
Čtyřhra - čtvrtfinále:
Erler, Mies (6-Rak./Něm.) - Pavlásek, J. Murray (1-ČR/Brit.) 5:7, 7:6 (9:7), 11:9
Turnaj žen v Iasi v Rumunsku (antuka, dotace 232.244 eur):
Dvouhra - čtvrtfinále:
Avanesjanová (Rus.) - Cristianová (Rum.) 7:5, 6:4
Semifinále:
M. Andrejevová (1-Rus.) - Danilovičová (Srb.) 3:6, 6:3, 7:6 (7:1)
Avanesjanová - Paquetová (Fr.) 6:2 6:3
HÁZENÁ
XXXIII. letní olympijské hry v Paříži:
Házená:
Ženy:
Skupina A:
Dánsko - Slovinsko 27:19 (14:11)
Jižní Korea - Německo 23:22 (11:10)
Švédsko - Norsko 32:28 (15:17)
Skupina B:
Nizozemsko - Angola 34:31 (19:18)
Brazílie - Španělsko 29:18 (15:10)
Francie - Maďarsko 31:28 (15:12)
BASEBALL
Baseballová extraliga:
Třebíč Nuclears - Kotlářka Praha 3:9
LUKOSTŘELBA
XXXIII. letní olympijské hry v Paříži:
Lukostřelba - kvalifikace:
Ženy:
1. Lim Si-hjon 694 - světový rekord
2. Nam So-hjon (obě Korea) 688
3. Jang Siao-lej (Čína) 673
...
31. Horáčková (ČR) 651
Muži:
1. Kim U-čin 686
2. Kim Če-tok (oba Korea) 682
3. Unruh (Něm.) 681
…61. Li (ČR) 627.
Mix:
1. Kim U-čin, Lim Si-hjon (Korea) 1380
…25. Li, Horáčková (ČR) 1278 - nepostoupili do osmifinále.
CO SE DNES DĚJE
Fotbal
Úvodní utkání 2. předkola fotbalové Konferenční ligy:
17:00 Kuopio (Fin.) - Tromsö,
17:30 Zira (Ázerb.) - Dunajská Streda,
18:00 Mladá Boleslav - Transinvest (Lit.), Sumqayit (Ázerb.) - Fehérvár, Ilves Tampere - Austria Vídeň, Magpies (Gib.) - FC Kodaň, Žalgiris Vilnius - Pafos (Kypr), Noah (Arm.) - Sliema Wanderers (Mal.), Iberia 1999 Tbilisi - Partizani (Alb.), Milsami (Mold.) - Astana,
18:30 Go Ahead Eagles (Niz.) - Brann (Nor.), Omonia Nikósie - Kutaisi (Gruz.),
18:45 Zimbru Kišiněv - Ararat-Armenia,
19:00 Baník Ostrava - Urartu (Arm.), Olimpija Lublaň - Žitomir, Dnipro - Puskás Akadémie, Djurgaarden - Niederkorn (Luc.), Dudelange (Luc.) - Häcken (Švéd.), Beer Ševa - Černo More Varna, Floriana (Mal.) - Vitória Guimaraes, FC Curych - Shelbourne (Ir.), Bröndby Kodaň - Llapi (Kos.), Paksi (Maď.) - AEK Larnaka,
19:15 Maccabi Haifa - Sabah (Áz.),
19:30 CSKA 1948 Sofia - Budučnost Podgorica, Kluž - Neman Grodno (Běl.),
19:45 Basaksehir Istanbul - La Fiorita (San Mar.),
20:00 Osijek - Levadia (Est.), Gent - Víkingur (Faer. o.), St. Gallen - Tobol (Kaz.), Radnički 1923 - Mornar (Č. Hora),
20:15 Maribor - Craiova,
20:45 Víkingur Reykjavík - Egnatia (Alb.), Valur (Isl.) - St. Mirren, St Patrick's (Ir.) - FC Vaduz, Legia Varšava - Caernarfon (Wal.),
21:00 Hajduk Split - HB Tórshavn (Faer. os.), Zrinjski Mostar - Bravo (Slovin.), Stjarnan (Isl.) - Paide (Est.), Sarajevo - Spartak Trnava, Breidablik (Isl.) - Drita (Kos.).
Úvodní utkání 2. předkola fotbalové Evropské ligy:
18:00 Wisla Krakov - Rapid Vídeň,
18:30 Ružomberok - Trabzonspor,
19:00 Molde (Nor.) - Silkeborg (Dán.), Šeriff Tiraspol - Elfsborg (Švéd.),
20:00 Hunedoara (Rum.) - Rijeka, Panathinaikos - Botev Plovdiv,
20:30 Ajax Amsterodam - Vojvodina (Srb.), Kilmarnock (Skot.) - Cercle Bruggy, Braga - Maccabi Petah Tikva.
Mistrovství Evropy fotbalistů do 19 let - semifinále:
Itálie - Španělsko, Ukrajina - Francie.
Baseball
Baseballová extraliga:
19:00 Třebíč Nuclears - Kotlářka Praha.
Tenis
Turnaje žen:
Livesport Prague Open (TK Sparta, Stromovka)
Iasi (Rumunsko)
Turnaje mužů:
Umag (Chorvatsko)
Kitzbühel (Rakousko)
Atlanta (USA)
Cyklistika
Cyklistický etapový závod Czech Tour, 1. etapa:
Prostějov – Ostrava (151,3 km).
Postranní panel
Reklama
Reklama
Postranní panel
Reklama