Hlavní obsah
Výsledky dne 1. srpna 2024
Web Sport.cz nabízí v tomto článku průběžně aktualizované výsledky dne 1. srpna 2024.
TENIS
Tenisový challenger v Liberci (antuka, dotace 75.000 eur):
Dvouhra - 2. kolo:
Paulson (ČR) - Kym (7-Švýc.) 7:6 (7:5), 6:7 (6:8), 6:3
Sačko (Ukr.) - Forejtek (ČR) 0:6, 6:0, 6:2
Turnaj mužů a žen ve Washingtonu (tvrdý povrch):
Muži (dotace 2,271.715 dolarů):
Dvouhra - 2. kolo:
Rubljov (1-Rus.) - Van Assche (Fr.) 4:6, 6:3, 6:4
Thompson (7-Austr.) - Opelka (USA) 6:4, 6:3.
Dvouhra - 3. kolo:
Korda (4-USA) - Kokkinakis (Austr.) 6:7 (1:7), 7:5, 3:2 skreč.
Thompson (7-Austr.) - Mpetshi Perricard (9-Fr.) 7:5, 6:4
Cobolli (10-It.) - Davidovich (8-Šp.) 1:6, 7:6 (7:0), 7:6 (9:7)
Shapovalov (Kan.) - Kecmanovič (12-Srb.) 4:6, 6:4, 6:2
Michelsen (15-USA) - Hong Song-čchan (Korea) 6:3, 6:3
Ženy (dotace 922.573 dolarů):
Dvouhra - 2. kolo:
Azarenková (6-Běl.) - Wang Ja-fan (Čína) 6:1, 6:7 (5:7), 6:3
Sabalenková (1-Běl.) - Rachimovová (Rus.) 7:5, 4:6, 6:4
Dolehideová (USA) - Kasatkinová (2-Rus.) 2:6, 7:5, 6:0
Raducanuová (Brit.) - Stearnsová (USA) 7:6 (8:6), 6:2
Badosaová (Šp.) - Samsonovová (3-Rus.) 6:2 skreč.
FOTBAL
Odvetná utkání 2. předkola fotbalové Konferenční ligy:
FC Urartu Jerevan - Baník Ostrava 0:2 (0:1), první zápas: 1:5, postoupila Ostrava
FK Transinvest - FK Mladá Boleslav 0:1 (0:0), první zápas 0:2, postoupila Mladá Boleslav
Astana - Milsami (Mold.) 1:0 (0:0), první zápas 1:1, postoupila Astana
Llapi (Kos.) - Bröndby Kodaň 2:2 (1:0), první zápas 0:6, postoupilo Bröndby
Ararat-Armenia - Zimbru Kišiněv 3:1 (1:0), první zápas 3:0, postoupil Ararat
Bravo (Slovin.) - Zrinjski Mostar 1:3 (1:1), první zápas 1:0, postoupil Mostar
Puskás Akadémie - Dnipro 3:0 kontumačně, první zápas 3:0, postoupil Puskás
Ordabasy Šymkent (Kaz.) - Differdange (Luc.) 4:3 po prodl. (3:2, 1:1), na pen. 4:3, první zápas 0:1, postoupil Šymkent
Levadia (Est.) - Osijek 0:1 (0:0), první zápas 1:5, postoupil Osijek
Žitomir - Olimpija Lublaň 1:2 (1:1), první zápas 0:2, postoupila Olimpija
Tobol (Kaz.) - St. Gallen 0:1 (0:0), první zápas 1:4, postoupil St. Gallen
AEK Larnaka - Paks (Maď.) 0:2 (0:2), první zápas 0:3, postoupil Paks
Pafos (Kypr) - Žalgiris Vilnius 3:0 po prodl. (1:0, 1:0), první zápas 1:2, postoupil Pafos
Sabah (Áz.) - Maccabi Haifa 3:6 po prodl. (2:5, 0:1), na pen. 3:2, první zápas 3:0, postoupil Sabah
Inter Escaldes (And.) - AEK Atény 0:4 (0:1), první zápas 3:4, postoupil AEK
Paide (Est.) - Stjarnan (Isl.) 4:0 (1:0), první zápas 1:2, postoupilo Paide
Brann (Nor.) - Go Ahead Eagles (Niz.) 2:1 (1:1), první zápas 0:0, postoupil Brann
Kutaisi (Gruz.) - Omonia Nikósie 1:2 (0:1), první zápas 1:3, postoupila Omonia
Tromsö - Kuopio (Fin.) 1:0 (1:0), první zápas 1:0, postoupilo Tromsö
Craiova - Maribor 3:2 (0:0), první zápas 0:2, postoupil Maribor
FC Kodaň - Magpies (Gib.) 5:1 (1:1), první zápas 3:0, postoupila Kodaň
Niederkorn (Luc.) - Djurgaarden 1:0 (1:0), první zápas 0:3, postoupil Djurgaarden
Sliema Wanderers (Malta) - Noah 0:0, první zápas 0:7, postoupil Noah
FC Vaduz - St. Patrick's (Ir.) 2:2 (1:1), první zápas 1:3, postoupil St. Patrick's
Černo More Varna - Beer Ševa 1:2 (1:1), první zápas 0:0, postoupila Beer Ševa
Víkingur (Faer. o.) - Gent 0:2 (0:0), první zápas 1:4, postoupil Gent
Neman Grodno (Běl.) - Kluž 0:5 (0:2), první zápas 0:0, postoupila Kluž
Partizani (Alb.) - Iberia 1999 Tbilisi 0:0, první zápas 0:2, postoupila Iberia.
Dunajská Streda - Zira (Ázerb.) 1:2 (1:1), první zápas 0:4, postoupila Zira
Slask Vratislav - FC Riga 3:1 (1:1), první zápas 0:1, postoupil Slask; St. Mirren - Valur (Isl.) 4:1 (1:0), první zápas 0:0, postoupil St. Mirren
La Fiorita (San Mar.) - Basaksehir Istanbul 0:4 (0:3), první zápas 1:6, postoupil Basaksehir
Caernarfon (Wal.) - Legia Varšava 0:5 (0:0), první zápas 0:6, postupuje Legia
Shelbourne (Ir.) - FC Curych 0:0, první zápas 0:3, postoupil Curych
Egnatia (Alb.) - Víkingur Reykjavík 0:2 (0:1), první zápas 1:0, postoupil Víkingur
HB Tórshavn (Faer. os.) - Hajduk Split 0:0, první zápas 0:2, postoupil Hajduk
Vitória Guimaraes - Floriana (Mal.) 4:0 (4:0), první zápas 1:0, postoupila Vitória
Budučnost Podgorica - CSKA 1948 Sofia 1:1 po prodl. (1:0, 0:0), první zápas 0:1, postoupil CSKA.
Odvetná utkání 2. předkola fotbalové Evropské ligy:
Elfsborg (Švéd.) - Šeriff Tiraspol 2:0 (1:0), první zápas 1:0, postoupil Elfsborg
Silkeborg (Dán.) - Molde (Nor.) 3:2 (1:1), první zápas 1:3, postoupilo Molde
Trabzonspor - Ružomberok 1:0 (0:0), první zápas 2:0, postoupil Trabzonspor
Maccabi Petah Tikva - Braga 0:5 (0:3), první zápas 0:2, postoupila Braga
Vojvodina (Srb.) - Ajax Amsterodam 1:3 (0:0), první zápas 0:1, postoupil Ajax
Cercle Bruggy - Kilmarnock (Skot.) 1:0 (1:0), první zápas 1:1, postoupily Bruggy
Rijeka - Hunedoara (Rum.) 1:0 (1:0), první zápas 0:0, postoupila Rijeka
Botev Plovdiv - Panathinaikos 0:4 (0:3), první zápas 1:2, postoupil Panathinaikos
Rapid Vídeň - Wisla Krakov 6:1 (5:0), první zápas 2:1, postoupil Rapid.
RALLYE
Finská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích - po 1. rychlostní zkoušce:
1. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) 2:46,1
2. Kacuta, Johnston (Jap., Ir./Toyota Yaris) -1,1
3. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20)) -1,3
4. Ogier, Landais (Fr./Toyota Yaris)) -1,4
5. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) -1,7
6. Fourmaux, Coria (Fr./Ford Puma) -3,0
...29. Prokop, Ernst (ČR/Škoda Fabia Rally2) -18,2.
CO SE DNES DĚJE
Olympijské hry
Dění z probíhajících olympijských her v Paříži naleznete v podrobné online reportáži ZDE. Program a výsledky naleznete ZDE.
Fotbal
Odvetná utkání 2. předkola Konferenční ligy:
16:00 Astana - Milsami (Mold.)
17:00 Urartu (Arm.) - Baník Ostrava, Ordabasy Šymkent (Kaz.) - Differdange (Luc.), Llapi (Kos.) - Bröndby Kodaň, Ararat-Armenia - Zimbru Kišiněv
17:30 Bravo (Slovin.) - Zrinjski Mostar
18:00 Transinvest (Lit.) - Mladá Boleslav, Levadia (Est.) - Osijek, Žitomir - Olimpija Lublaň, Pafos (Kypr) - Žalgiris Vilnius, Tobol (Kaz.) - St. Gallen, Sabah (Áz.) - Maccabi Haifa, AEK Larnaka - Paksi (Maď.)
18:30 Inter Escaldes (And.) - AEK Atény, Paide (Est.) - Stjarnan (Isl.)
19:00 Brann (Nor.) - Go Ahead Eagles (Niz.), Kutaisi (Gruz.) - Omonia Nikósie, Tromsö - Kuopio (Fin.), Craiova - Maribor, FC Kodaň - Magpies (Gib.), Niederkorn (Luc.) - Djurgaarden, Sliema Wanderers (Mal.) - Noah
19:30 FC Vaduz - St Patrick's (Ir.), Černo More Varna - Beer Ševa
19:45 Víkingur (Faer. o.) - Gent
20:00 Neman Grodno (Běl.) - Kluž, Partizani (Alb.) - Iberia 1999 Tbilisi
20:30 Dunajská Streda - Zira (Ázerb.), Slask Vratislav - FC Riga
20:45 St. Mirren, - Valur (Isl.), La Fiorita (San Mar.) - Basaksehir Istanbul, Caernarfon (Wal.) - Legia Varšava, Shelbourne (Ir.) - FC Curych
21:00 Egnatia (Alb.) - Víkingur Reykjavík, Budučnost Podgorica - CSKA 1948 Sofia, Puskás Akadémie - Dnipro, HB Tórshavn (Faer. os.) - Hajduk Split
21:15 Vitória Guimaraes - Floriana (Mal.)
Odvetná utkání 2. předkola Evropské ligy:
19:00 Elfsborg (Švéd.) - Šeriff Tiraspol
19:15 Silkeborg (Dán.) - Molde (Nor.)
19:30 Trabzonspor - Ružomberok, Maccabi Petah Tikva - Braga
20:00 Vojvodina (Srb.) - Ajax Amsterodam, Cercle Bruggy - Kilmarnock (Skot.), Rijeka - Hunedoara (Rum.), Botev Plovdiv - Panathinaikos
20:30 Rapid Vídeň - Wisla Krakov
Tenis
Turnaj mužů i žen:
Washington (USA)
Motorismus
Finská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích
Postranní panel
Reklama
Reklama
Postranní panel
Reklama