Hlavní obsah
Výsledky dne 1. července 2024
Web Sport.cz nabízí v tomto článku průběžně aktualizované výsledky dne 1. července 2024.
FOTBAL
Mistrovství Evropy ve fotbale v Německu - osmifinále:
Düsseldorf: Francie - Belgie 1:0 (0:0)
Frankfurt nad Mohanem: Portugalsko - Slovinsko 0:0 po prodl., na pen. 3:0
Copa América, fotbalové mistrovství Jižní Ameriky v USA:
Skupina B:
Venezuela - Jamajka 3:0 (0:0)
Mexiko - Ekvádor 0:0
1. | Venezuela | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 9 |
2. | Ekvádor | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
3. | Mexiko | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 4 |
4. | Jamajka | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | 0 |
TENIS
Tenisový grandslam Wimbledon v Londýně (tráva, dotace 50 milionů liber):
Muži:
Dvouhra - 1. kolo:
Ruud (8-Nor.) - Bolt (Austr.) 7:6 (7:2), 6:4, 6:4
Dimitrov (10-Bulh.) - Lajovič (Srb.) 6:3, 6:4, 7:5
Shapovalov (Kan.) - Jarry (19-Chile) 6:1, 7:5, 6:4
Šang Ťün-čcheng (Čína) - Garín (Chile) 7:5, 6:4, 6:4
Fognini (It.) - Van Assche (Fr.) 6:1, 6:3, 7:5
Struff (Něm.) - Marozsan (Maď.) 6:4, 6:7 (4:7), 6:2, 6:3
Čorič (Chorv.) - Meligeni (Braz.) 6:3, 7:6 (7:2), 6:3
Alcaraz (3-Šp.) - Lajal (Est.) 7:6 (7:3), 7:5, 6:2
Medveděv (5-Rus.) - Kovacevic (USA) 6:3, 6:4, 6:2
Nakashima (USA) - Báez (18-Arg.) 6:2, 6:3, 6:4
Monfils (Fr.) - Mannarino (22-Fr.) 6:4, 3:6, 7:5, 6:4
Tiafoe (29-USA) - Arnaldi (It.) 6:7 (5:7), 2:6, 6:1, 6:3, 6:3
Čang Č'-čen (32-Čína) - Janvier (Fr.) 7:6 (7:4), 6:3, 6:2
Wawrinka (Švýc.) - Broom (Brit.) 6:3, 7:5, 6:4
Thompson (Austr.) - Kotov (Rus.) 5:7, 5:7, 6:4, 6:4, 6:4
Berrettini (It.) - Fucsovics (Maď.) 7:6 (7:3), 6:2, 3:6, 6:1
Muller - Gaston (oba Fr.) 6:4, 7:6 (7:2), 7:6 (7:5)
Bublik (23-Kaz.) - Menšík (ČR) 4:6, 6:7 (2:7), 6:4, 6:4, 6:2
Altmaier (Něm.) - Fery (Brit.) 4:6, 7:6 (8:6), 1:6, 6:3, 6:1
Harris (JAR) - Michelsen (USA) 3:6, 4:6, 7:6 (7:5), 6:2, 7:6 (11:9)
Humbert (16-Fr.) - Ševčenko (Rus.) 6:1, 4:6, 7:6 (7:2), 6:7 (3:7), 6:1
Van de Zandschulp (Niz.) - Broady (Brit.) 6:2, 4:6, 6:3, 6:2
Paul (12-USA) - Martínez (Šp.) 6:2, 6:1, 4:6, 6:3
Griekspoor (27-Niz.) - Galán (Kol.) 7:6 (7:3), 6:3, 6:4
Sonego (It.) - Navone (31-Arg.) 6:4, 7:6 (7:2), 6:4
Bautista (Šp.) - Marterer (Něm.) 6:3, 6:1, 6:4
Vukic (Austr.) - Ofner (Rak.) 6:7 (9:11), 6:4, 6:4, 3:6, 7:6 (10:8)
Cazaux (Fr.) - Bergs (Belg.) 6:1, 6:4, 6:7 (2:7), 6:7 (4:7), 7:6 (10:8)
Virtanen (Fin.) - Purcell (Austr.) 6:3, 6:2, 6:2
Sinner (1-It.) - Hanfmann (Něm.) 6:3, 6:4, 3:6, 6:3
Kecmanovič (Srb.) - Nagal (Indie) 6:2, 3:6, 6:3, 6:4.
Ženy:
Dvouhra - 1. kolo:
Sakkariová (9-Řec.) - Kesslerová (USA) 6:3, 6:1
Pavljučenkovová (25-Rus.) - Townsendová (USA) 7:6 (7:4), 6:1
Jastremská (28-Ukr.) - Podoroská (Arg.) 6:1, 7:6 (7:1)
Gračovová (Fr.) - Curenková (Ukr.) 6:3, 6:1
Ču Lin (Čína) - Beguová (Rum.) 6:0, 6:4
Minnenová (Belg.) - Watsonová (Brit.) 7:5, 6:4
Paoliniová (7-It.) - Sorribesová (Šp.) 7:5, 6:3
Kasatkinová (14-Rus.) - Čang Šuaj (Čína) 6:3, 6:0
Kosťuková (18-Ukr.) - Šramková (SR) 6:3, 6:2
Todoniová (Rum.) - Danilovičová (Srb.) 7:5, 6:1
Rusová (Niz.) - Jüan Jüe (Čína) 6:2, 6:3
Mertensová (Belg.) - Hibinová (Jap.) 2:6, 6:2, 6:4
Šnajderová (Rus.) - Plíšková (ČR) 4:6, 6:4, 7:5
Keysová (12-USA) - Trevisanová (It.) 6:4, 7:6 (7:4)
Burelová (Fr.) - Lysová (Něm.) 6:2, 6:4
Wang Ja-fan (Čína) - Schmiedlová (SR) 6:0, 3:6, 6:4
Ósakaová (Jap.) - Parryová (Fr.) 6:1, 1:6, 6:4
Savilleová (Austr.) - Stearnsová (USA) 6:4, 6:2
Sunová (N. Zél.) - Čeng Čchin-wen (8-Čína) 4:6, 6:2, 6:4
Vekičová (Chorv.) - Wang Si-jü (Čína) 3:6, 6:3, 6:4
Miyazakiová (Brit.) - Korpatschová (Něm.) 6:2, 6:1
Raducanuová (Brit.) - Zarazúaová (Mex.) 7:6 (7:0), 6:3
Stephensová (USA) - Jacquemotová (Fr.) 6:3, 6:3
E. Andrejevová (Rus.) - Bektasová (USA) 7:6 (7:5), 3:6, 6:3
Starodubcevová (Ukr.) - Van Uytvancková (Belg.) 6:4, 6:3
Badosaová (Šp.) - Muchová (ČR) 6:3, 6:2
Gauffová (2-USA) - Dolehideová (USA) 6:1, 6:2
Navarrová (19-USA) - Wang Čchiang (Čína) 6:0, 6:2
Kartalová (Brit.) - Cirsteaová (29-Rum.) 3:6, 6:2, 6:0
Andreescuová (Kan.) - Cristianová (Rum.) 6:4, 6:2
B. Fruhvirtová (ČR) - Andrejevová (24-Rus.) 1:6, 6:3, 6:2
Nosková (26-ČR) - Erraniová (It.) 7:6 (7:3), 6:1
CYKLISTIKA
Cyklistický závod Tour de France - 3. etapa: Piacenza - Turín (230,8 km):
1. Girmay (Erit./Intermarché-Wanty) 5:26:48
2. Gaviria (Kol./Movistar)
3. De Lie (Belg./Lotto-Dstny)
4. Pedersen (Dán./Lidl-Trek)
5. Groenewegen (Niz./Jayco-AlUla)
6. Bauhaus (Něm./Bahrain Victorious) všichni stejný čas
...172. Hirt (ČR/Soudal-Quick Step) -4:14
Průběžné pořadí:
1. Carapaz (Ekv./EF Education-EasyPost) 15:20:18
2. Pogačar (Slovin./UAE Emirates)
3. Evenepoel (Belg./Soudal-Quick Step)
4. Vingegaard (Dán./Visma-Lease a Bike) všichni stejný čas
5. Bardet (Fr./dsm-firmenich-PostNL) -6
6. Bilbao (Šp./Bahrain Victorious) -21
...166. Hirt -52:29.
GOLF
Golfový turnaj Rocket Mortgage Classic série PGA Tour v Detroitu (par 72, dotace 9,2 mil. dolarů):
1. Davies 270 (68+66+66+70)
2. Min Woo Lee (oba Austr.) 271 (68+68+66+69), Thompson 271 (68+69+66+68), Bhatia (oba USA) 271 (64+67+68+72) a Rai (Angl.) 271 (66+65+68+72)
CO SE DNES DĚJE
Fotbal
Copa América, fotbalové mistrovství Jižní Ameriky:
Skupina B:
Jamajka - Venezuela, Mexiko - Ekvádor.
Mistrovství Evropy ve fotbale - osmifinále:
18:00 Francie - Belgie (Düsseldorf),
21:00 Portugalsko - Slovinsko (Frankfurt).
Tenis
Wimbledon:
Centrální dvorec (14:30): Alcaraz (3-Šp.) - Lajal (Est.), Alexandrovová (Rus.) - Raducanuová (Brit.), Dolehideová (USA) - Gauffová (2-USA).
Kurt č. 1 (14:00): Kovacevic (USA) - Medveděv (5-Rus.), Bektasová (USA) - Sabalenková (3-Běl.), Sinner (1-It.) - Hanfmann (Něm.).
Kurt č. 4 (12:00): čtvrtý zápas Nosková (26-ČR) - Erraniová (It.).
Kurt č. 12 (12:00): čtvrtý zápas B. Fruhvirtová (ČR) - Andrejevová (24-Rus.).
Kurt č. 14 (12:00): třetí zápas Plíšková (ČR) - Šnajderová (Rus.).
Kurt č. 17 (12:00): třetí zápas Menšík (ČR) - Bublik (23-Kaz.), čtvrtý zápas Muchová (ČR) - Badosaová (Šp.).
Cyklistika
Cyklistický etapový závod Tour de France - 3. etapa: Plaisance - Turín (229 km).
Postranní panel
Reklama
Reklama
Nejnovější články
Rakousko - Turecko 1:2
Rumunsko - Nizozemsko 0:3
Postranní panel
Reklama