Audiokomentář: Mladá Boleslav–Sparta 0:5Po Kuchtově čtyřgólovém představení sparťané zpečetili zisk titulu

O mistrovi letošní sezony fotbalové Fortuna ligy je rozhodnuto. Sparta v předposledním 4. kole nadstavbové skupiny o titul vyhrála v Mladé Boleslavi 5:0 a před druhou Slavií má letenský tým nedostižný čtyřbodový náskok.

Audiokomentář Mladá Boleslav - SpartaVideo: Sport.cz

Největší zásluhu na vysokém vítězství měl Jan Kuchta, který mezi 20. až 50. minutou nasázel soupeři čtyři góly, konečnou podobu výsledku dal první trefou v ligové kariéře střídající stoper Patrik Vydra.

Sparta dokázala obhájit primát poprvé od ročníku 2000/2001, kdy ovládla nejvyšší soutěž popáté za sebou. Coby stále nejúspěšnější tým české historie slaví celkově 38. titul a čtrnáctý od rozdělení federace.

Z utkání přinesl Sport.cz audiokomentář, zápas komentoval Šimon Tittel, glosujícím redaktorem byl Jan Daněk, moderátorem přestávkového a závěrečného programu Petr Blejštil.