Švýcarsko - Česko 3:4 SNČeští hokejbalisté vyhráli na MS nad domácím Švýcarskem po nájezdech

Ilustrační foto

V čase 3:41 otevřel skóre Martin Pala, ale 63 sekund před koncem druhé třetiny vyrovnal Soares Vasco Rodrigues. Po 56 sekundách třetí části vrátil českému týmu vedení Radomír Vaněk a v 39. minutě zvýšil Čejka, který v úvodním duelu vstřelil hattrick. V čase 44:22 vrátil Švýcary do hry Alexandre Mermoud a 17 sekund před vypršením běžné hrací doby vyrovnal v přesilovce Raffaele Cioffo. V nájezdech se prosadil jen Čejka.

Mistrovství světa v hokejbalu ve Vispu a Raronu (Švýcarsko):

Muži:

Skupina A2:

Švýcarsko - Česko 3:4 po sam. nájezdech (0:1, 1:0, 2:2 - 0:0)

Branky: 29. Rodrigues, 45. Mermoud, 45. Cioffo - 39. a rozhodující sam. nájezd Čejka, 4. Pala, 31. Vaněk.

USA - Finsko 7:6 (4:2, 1:1, 2:3).