Rittich předčil Dostála. V přípravě na NHL se trefili Klapka i Šalé

David Rittich vyšel vítězně z přímého souboje českých brankářů v přípravě na NHL. Gólman Los Angeles přispěl k výhře 3:2 nad Anaheimem s mistrem světa Lukášem Dostálem sedmnácti zákroky a navíc si připsal i asistenci u gólu na 2:1. Dostál čelil 33 střelám. Poprvé v přípravě nastoupil za Kings devatenáctiletý odchovanec Liberce Jakub Dvořák a byl na ledě u jedné inkasované branky.

David Rittich vychytal výhru Los Angeles

Útočník Calgary Adam Klapka dal v přípravě už třetí branku. V sobotu zpečetil výhru 4:2 v kanadském duelu s Vancouverem. Hosté dali oba góly Danielu Vladařovi, který odchytal první dvě třetiny a připsal si 15 zákroků. Klapkův a Vladařův spoluhráč Martin Frk vyšel bodově naprázdno.Poprvé se mezi střelce zapsal Eduard Šalé, Seattle ale prohrál na ledě Edmontonu 4:5. Odchovanec Komety Brno v první třetině v přesilovce zlomil nerozhodný stav 1:1, poté co využil krásnou křižnou přihrávku Ryana Wintertona. Hosté ve druhé třetině vedli 4:2, ale ani to jim nestačilo. Petr Mrázek předvedl v brance Chicaga 32 zákroků, ale Blackawks prohráli na ledě St. Louis 2:3 v prodloužení. Za Blues hrál poprvé i Radek Faksa, jenž do týmu přišel z Dallasu. Carolina bez Martina Nečase prohrála na ledě obhájců Stanley Cupu z Floridy 4:5 v prodloužení. Za vítěze nastoupil slovenský útočník Oliver Okuliar, který ještě v minulé sezoně hájil barvy extraligového Hradce Králové a v základní části za něj nastřílel 24 branek. Obránce David Jiříček byl u výhry Colombusu nad Buffalem 6:3. Blue Jackets skórovali pětkrát v posledních 13 minutách, dva góly dala letní posila z Montrealu Sean Monahan. Tampa Bay prohrála na ledě Nashvillu vysoko 0:6 a debakl neodvrátil ani mladý český útočník Gabriel Szturc. Finský brankář Juuse Saros pochytal všech 23 střel. Za Kings nastoupil devatenáctiletý odchovanec Liberce Jakub Dvořák a byl na ledě u jedné inkasované branky.

Útočník Calgary Adam Klapka dal v přípravě už třetí branku. V sobotu zpečetil výhru 4:2 v kanadském duelu s Vancouverem. Hosté dali oba góly Danielu Vladařovi, který odchytal první dvě třetiny a připsal si 15 zákroků. Klapkův a Vladařův spoluhráč Martin Frk vyšel bodově naprázdno.

Poprvé se mezi střelce zapsal Eduard Šalé, Seattle ale prohrál na ledě Edmontonu 4:5. Odchovanec Komety Brno v první třetině v přesilovce zlomil nerozhodný stav 1:1, poté co využil krásnou křižnou přihrávku Ryana Wintertona. Hosté ve druhé třetiny vedli 4:2, ale ani to jim nestačilo.

Petr Mrázek předvedl v brance Chicaga 32 zákroků, ale Blackawks prohráli na ledě St. Louis 2:3 v prodloužení. Za Blues hrál poprvé i Radek Faksa, jenž do týmu přišel z Dallasu.

Carolina bez Martina Nečase prohrála na ledě obhájců Stanley Cupu z Floridy 4:5 v prodloužení. Za vítěze nastoupil slovenský útočník Oliver Okuliar, který ještě v minulé sezoně hájil barvy extraligového Hradce Králové a v základní části za něj nastřílel 24 branek.

Obránce David Jiříček byl u výhry Colombusu nad Buffalem 6:3. Blue Jackets skórovali pětkrát v posledních 13 minutách, dva góly dala letní posila z Montrealu Sean Monahan.

Tampa Bay prohrála na ledě Nashvillu vysoko 0:6 a debakl neodvrátil ani mladý český útočník Gabriel Szturc. Finský brankář Juuse Saros pochytal všech 23 střel.