HOKEJ ONLINE: Videomomenty. V Boleslavi se hraje vyrovnaně, sudí uklidňoval vášně

Předehrávka 10. kola Tipsport extraligy je na čtvrtečním hokejovém programu. Mladá Boleslav, která se drží v popředí nejvyšší soutěže vyzve Hradec Králové, jenž se postupně zvedá. Hraje se druhá třetina a stav je 1:1. Sport.cz vám nabízí v této online reportáži nejdůležitější údaje a ve videoukázkách i všechny góly a nejzajímavější momenty zápasu. Pustit si můžete také živý audiokomentář Českého rozhlasu.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

Mladá Boleslav - Hradec Králové 1:1 (14. Čajka)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete zde.

Domácí si hned v úvodu zkomplikovali situaci vyloučením, paradoxně se ale zároveň dostali do dosud největší šance v utkání. V oslabení vystihl mladoboleslavský Skalický chybnou rozehrávkou hradeckého Pavelky a ocitl se sám před gólmanem Novotným, který ale jeho střelu vykryl. Po zákroku se před brankou navíc strhla mela.

Mladá Boleslav - Hradec Králové, hostující Skalický zahrozil z oslabeníVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Třetí vyloučení ve 12. minutě už ale přišlo Mladou Boleslav draho. Hradecký McCormack zužitkoval přihrávku Dmowskiho a ránou od modré prostřelil všechno, co mu stálo v cestě včetně gólmana domácích Furcha.

Mladá Boleslav - Hradec Králové 0:1 (12. McCormack)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Odpověď Bruslařů na sebe ale nenechal dlouho čekat, a i oni využili početní výhody. Gólovou šanci připravil Lintuniemi, po jeho přihrávce už měl Čajka z těsné blízkosti brankoviště lehké zakončení.

V závěru třetiny byl slyšet i hlavní sudí Hribik, který domlouval domácímu Stránskému a hradeckému Chalupovi. Oba hráči na sebe pokřikovali a hecovali se, rozhodčí ale situaci uklidnil a poslal každého na svou střídačku.

Mladá Boleslav - Hradec Králové, sudí krotil domácího Stránského a hostujícího ChalupuVideo: Tipsport Extraliga / BPA