ONLINE: Videomomenty. Emoce v Třinci! Sparta vyrovnává, následuje další bitka

Atraktivní bitvu Tipsport extraligy v rámci 14. kola slibuje od 17 hodin duel mezi úřadujícími šampiony z Třince a pražskou Spartou. Ocelářům patří 11. příčka, hosté drží třetí pozici. Sport.cz vám nabízí v této online reportáži nejdůležitější údaje a ve videoukázkách i všechny góly a nejzajímavější momenty zápasu. K dispozici je také živý audiokomentář od Českého rozhlasu.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

Třinec - Sparta, hromadná potyčka vyvolaná faulem hostujícího IrvingaVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete ZDE.

Třinečtí fanoušci se v úvodních minutách utkání vytasili s choreem připomínajícím poslední semifinálový zápas play off, který Sparta ztratila navzdory tomu, že v sérii vedla 3:0 na zápasy.

Třinec - Sparta, choreo domácích fanouškůVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Jako první se dostali ke slovu domácího hokejisté, kteří využili vyloučení Mašína. Z dorážky se nadvakrát prosadil Kurovský a Třinec šel do vedení.

Třinec - Sparta 1:0 (8. Kurovský)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Sparta reagovala ve stejné početní situaci o pět minut později, kdy parádní zpětnou Hrabíkovu přihrávku využil Horák. Na trestné lavici seděl v ten moment střelec úvodní branky Ocelářů Kurovský.

Třinec - Sparta 1:1 (12. Horák)Video: Tipsport Extraliga / BPA

A přesilovky hrály hlavní roli i nadále. V 16. minutě neudržel Kořenář Nestrašilovu střelu a Roman vrátil Třinci vedení.

Třinec - Sparta 2:1 (16. Roman)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Krátce poté si to v pěstním souboji rozdali domácí Dravecký s Miklišem.

Třinec - Sparta, bitka mezi domácím Draveckým a hostujícím MiklišemVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Sparta se ani napodruhé s odpovědí příliš nezdržovala. A stačilo jí k tomu třináct sekund druhé třetiny, kdy Salomäkiho střelu přesně tečoval Hrabík - vyrovnáno 2:2.

Třinec - Sparta 2:2 (21. Hrabík K.)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Zápas plný emocí pokračoval dalším pěstním soubojem, kdy se do sebe krátce před polovinou utkání pustili třinecký Kundrátek a sparťan Irving.

2 : 2 Třinec - Sparta 2 : 2 39. min Živě
20241025T17 : 00:00+0200