ONLINE: Videomomenty. Kváča rozmlátil hokejku a Liberec se v derby probral, už ztrácí jen gól

Hokejová extraliga má na pátečním programu 12. kolo. Pátá Mladá Boleslav hostí Bílé Tygry z Liberce. Duel odstartoval v 17:30. Sport.cz vám nabízí v této online reportáži nejdůležitější údaje a ve videoukázkách i všechny góly a nejzajímavější momenty zápasu. K dispozici je také živý audiokomentář od Českého rozhlasu.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

Mladá Boleslav - Liberec 4:3 (39. Lantoši)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete ZDE.

Na úvodní gól se čekalo do 9. minuty. Po ráně Filipa Pavlíka následoval závar před brankou, kde byl nejdůraznější Petr Čajka, jenž doklepl puk do sítě.

Mladá Boleslav - Liberec 1:0 (9. Čajka)Video: Tipsport Extraliga / BPA

V 15. minutě Středočeši navýšili. Pyrochta pohlednou akcí zavezl kotouč do útočného pásma, kde ho přenechal Aleksimu Rekonenovi. Finský útočník tvrdou ranou usměrnil puk do pravého horního růžku.

Mladá Boleslav - Liberec 2:0 (15. Rekonen)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Bílí Tygři však o dvě minuty snížili. V přesilové hře 5 na 3 se kotouč dostal s Adamu Musilovi, jenž behkendem plácl do puku a překonal Dominika Furcha.

Mladá Boleslav - Liberec 2:1 (17. A. Musil)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Těsně před sirénou mohla Boleslav přidat další gól. Domácí rvali puk do sítě, po odrazu ale Kváču zachránila tyčka a hostující gólman poté po volném kotouči skočil.

Mladá Boleslav - Liberec, hosty zachránila tyčVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Bruslaři si ve 26. minutě vzali dvoubrankové vedení zpět. Finský obránce Alex Lintuniemi těsně po konci přesilové hry poslal svou ránu pod víko svatyně hostujícího Kváči.

Mladá Boleslav - Liberec 3:1 (26. Lintuniemi)Video: Tipsport Extraliga / BPA

O pět minut později Boleslav přidala čtvrtou branku. Středočeši se dostali do přečíslení dva na jednoho a Pavol Skalický nachytal Kváču mezi betony.

Mladá Boleslav - Liberec 4:1 (31. Skalický)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Po čtvrté brance byl gólman Petr Kváča vystřídán. Při příjezdu na střídačku v emocích rozmlátil svou hokejku. V brance hostů ho nahradil Daniel Král.

Mladá Boleslav - Liberec, hostující Kváča rozmlátil hokejkuVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Bílí Tygři se ještě chtěli rvátit do zápasu a ve 37. minutě využitou přesilovkou snížili. Znovu to byl Adam Musil, který byl na brankovišti dostatečně důrazný a překonal Furcha.

Mladá Boleslav - Liberec 4:2 (37. A. Musil)Video: Tipsport Extraliga / BPA

O necelé dvě minuty už to bylo pouze o gól. Prosadil se bývalý hráč Bruslařů slovenský útočník Róbert Lantoši.

4 : 3 Mladá Boleslav - Liberec 4 : 3 přestávka Živě
20241018T17 : 30:00+0200