ONLINE: Videomomenty. Lídr předvedl obrat, Kometa ale rychle reaguje

Hokejová extraliga má v pátek na programu 12. kolo. První Litvínov, jenž se však v posledních zápasech trápí, vyzývá doma šestou Kometu Brno. Utkání začalo v 17:30. Sport.cz vám nabízí v této online reportáži nejdůležitější údaje a ve videoukázkách i všechny góly a nejzajímavější momenty zápasu. K dispozici je také živý audiokomentář od Českého rozhlasu.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

Litvínov - Brno 2:2 (38. A. Zbořil)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete ZDE.

Hned ve druhé minutě se Kometa dostala do vedení. Domácí David Kaše udělal obrovskou chybu při rozehrávce, které využil americký útočník Peter Mueller a překonal brankáře Zajíčka.

Litvínov - Brno 0:1 (2. Mueller)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Litvínov o šest minut později dokázal zareagovat. V přesilovce se Petr Koblasa ocitl na levém kruhu a přesnou ranou umístil kotouč za záda hostujícího gólmana.

Litvínov - Brno 1:1 (8. Koblasa)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Vzápětí mohla Verva dokonce otočit skóre. Zakončení Jíchy z úhlu vyrazil Gašper Krošelj jen před sebe, poté však fantasticky vykopl dorážku Zygmunta.

Litvínov - Brno, hostující Krošelj vychytal dorážku ZygmuntaVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Velkou šanci měl v 28. minutě litvínovský Koblasa. Střelec úvodní branky domácích však odkrytou branku Komety netrefil.

Litvínov - Brno, litvínovský Koblasa netrefil prázdnou bránuVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Ve 36. minutě Litvínov dokonal obrat. Po šestnácti vteřinách přesilové hry vypálil McIsaac z levého kruhu a jeho ránu tečoval Nicolas Hlava přímo do sítě brněnské branky.

Litvínov - Brno 2:1 (36. Hlava)Video: Tipsport Extraliga / BPA

O dvě minuty později Kometa dokázala vyrovnat. Adam Zbořil si našel odražený kotouč před brankou a protlačil ho až za záda Zajíčka.

4 : 3 Mladá Boleslav - Liberec 4 : 3 přestávka Živě
20241018T17 : 30:00+0200