ONLINE: Videomomenty. Tříbrankový náskok Komety je pryč, Liberec vyrovnává!

Hokejisté Liberce přivítají v 14. kole Tipsport extraligy od 18:00 Kometu Brno. Tygři se topí až na 12. místě, Moravané se drží ve středu tabulky na sedmé příčce. Sport.cz vám nabízí v této online reportáži nejdůležitější údaje a ve video ukázkách i všechny góly a nejzajímavější momenty zápasu. K dispozici je také živý audiokomentář od Českého rozhlasu.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

Liberec - Brno, hostující Bartejs byl vyloučen za simulováníVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete ZDE.

Jako první se v zápase mezi Libercem a Kometou prosadili hosté, když je ve 13. minutě poslal do vedení Kos.

Liberec - Brno 0:1 (13. Kos)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Ve 22. minutě se ke střele dostal brněnský Konečný, ale jeho ránu zastavilo břevno a puk následně spadl na brankovou čáru. Sudí později moment ještě překontrolovali na videu, gól to však nebyl.

Liberec - Brno, brněnský Konečný trefil horní tyčku brankyVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Kometa však nemusela smutnit dlouho. V 24. minutě liberecký Král podruhé kapituloval, když ho prostřelil Davidson.

Liberec - Brno 0:2 (24. Davidson)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Zmar Tygrů prohloubila 28. minuta a přesilová hra Komety, ve které Zbořil zvýšil už na 3:0.

Liberec - Brno 0:3 (28. Zbořil A.)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Liberec ale reagoval prakticky vzápětí. O 43 sekund později poprvé překonal Postavu Flynn a snížil na 1:3.

Liberec - Brno 1:3 (29. Flynn)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Ve 42. minutě vyloučil sudí domácího Thomase za podrážení, ovšem dvě minuty zároveň dostal i brněnský Bartejs, protože pádu umělecky přidal.

A byl to opět Flynn, který využil přesilovou hru a v 49. minutě vedli hosté již jen o gól.

Liberec - Brno 2:3 (49. Flynn)Video: Tipsport Extraliga / BPA

A rozjetí Tygři neměli dost. V 52. minutě vymazat tříbrankový náskok hostů Šedivý - vyrovnáno 3:3.

4 : 2 Vítkovice - Plzeň 4 : 2 60. min Živě
20241025T18 : 00:00+0200