ONLINE: Videomomenty. Rytíři v přestřelce dominují nad Olomoucí, bodoval i Jágr

Hokejová extraliga pokračuje v neděli 11. kolem. Hokejisté šestého Kladna hrají na svém ledě s pátou Olomoucí. Utkání začalo v 16:00. Sport.cz vám nabízí v této online reportáži nejdůležitější údaje a ve videoukázkách i všechny góly a nejzajímavější momenty zápasu. K dispozici je také živý audiokomentář od Českého rozhlasu.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

Kladno - Olomouc 4:2 (29. Orsava)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete ZDE.

Kladno se ve čtvrté minutě ujalo vedení. Olomouc v přesilovce ztratila kotouč, čehož využil italský obránce domácích Pietroniro a z úniku překonal Machovského.

Kladno - Olomouc 1:0 (4. Pietroniro)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Další hrubka Hanáků přišla vzápětí, Rutar na útočné modré čáře ztratil kotouč a sám na hostující branku ujížděl Richard Jarůšek. Brejk vyřešil ranou nad Machovského beton.

Kladno - Olomouc 2:0 (9. Jarůšek)Video: Tipsport Extraliga / BPA

O pouhých 13 sekund později ovšem Olomouc odpověděla. Karel Plášek si našel na brankovišti odražený kotouč a doklepl ho do sítě.

Kladno - Olomouc 2:1 (9. Plášek)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Rytíři mohli znovu odskočit, Radek Smoleňák byl úplně volný na levé straně, výtečný zákrok však vytáhl Machovský.

Kladno - Olomouc, zákrok olomouckého Machovského proti Smoleňákovi Video: Tipsport Extraliga / BPA

Středočeši v závěru první třetiny znova odskočili. Střela Tomáše Hanouska od modré střely byla schovaná a zapadla k pravé tyčce.

Kladno - Olomouc 3:1 (20. Hanousek)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Ve druhé třetině Kladno přidalo již čtvrtou branku. Jaromír Jágr v přesilovce rozjel akci, na jejímž konci stál Jarůšek a podruhé v zápase překonal Machovského, který neměl úplně čisté svědomí. Nejstarší hráč extraligy zapsal asistenci a bodoval po devítizápasovém čekání.

Kladno - Olomouc 4:1 (25. Jarůšek)Video: Tipsport Extraliga / BPA

O čtyři minuty později to bylo opět o dva góly. Skákavý kotouč propadl před branku k Jakubu Orsavovi, který už měl proti Brízgalovi snadnou práci.

Ve 32. minutě si Rytíři vzali tříbrankový náskok zpět. V přečíslení projel s kotoučem Petr Straka až do útočného pásma a v tísni dokázal prostřelit gólmana hostů.

5 : 2 Kladno - Olomouc 5 : 2 32. min Živě
20241013T16 : 00:00+0200