ONLINE: Videomomenty. Hradec navýšil proti Spartě, za kterou chytá junior

V zápase 12. kola hokejové extraligy poměřují síly Hradec Králové s pražskou Spartou, která je aktuálně na třetím místě tabulky. Východočeši se chtějí před domácími fanoušky uspět proti silnému soupeři. Zápas začal v 18:00. Sport.cz vám nabízí v této online reportáži nejdůležitější údaje a ve videoukázkách i všechny góly a nejzajímavější momenty zápasu. K dispozici je také živý audiokomentář od Českého rozhlasu.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

Hradec Králové - Sparta 1:0 (11. Miškář)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete ZDE.

Zajímavou šanci měla Sparta. Miroslav Forman šikovně objel branku, jeho pokus však zastavil domácí gólman Stanislav Škorvánek.

Hradec Králové - Sparta, hradecký Škorvánek se stihl přesunout a betonem zachytil kotoučVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Hradečtí v 13. minutě otevřeli skóre. Po vhazování se k puku dostal Patrik Miškář, jenž střelou propálil debutujícího brankáře Tomáše Voloveckého, jenž dostal příležitost při absenci Kořenáře i Kováře.

Východočeši ve 28. minutě přidali další branku zásluhou Connora Bunnamana. Nejčerstvější posila Hradce si připsala první zásah v novém angažmá.

Do bitky se dostal domácí McCormack a hostující Forman. Ze souboje vyšel vítězně kapitán Pražanů.

4 : 3 Mladá Boleslav - Liberec 4 : 3 přestávka Živě
20241018T17 : 30:00+0200