ONLINE: Videomomenty. Pardubický gigant nestačí, dánský útočník Jihočechů slaví hattrick

Hokejová Tipsport extraliga pokračuje zápasy třetího kola. Od 17:30 startuje zápas mezi Českými Budějovicemi a Pardubicemi. Sport.cz vám nabízí v této online reportáži nejdůležitější údaje a ve videoukázkách i všechny góly a nejzajímavější momenty zápasu. Pustit si můžete také živý audiokomentář Českého rozhlasu.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

České Budějovice - Pardubice, v Budvar aréně mají problémy s ledemVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete zde.

České Budějovice začaly zápas proti favorizovaným Pardubicím ve velkém stylu, když se ve 4. minutě prosadil dánský útočník ve službách Jihočechů Olesen.

České Budějovice - Pardubice 1:0 (4. Olesen)Video: Tipsport Extraliga / BPA

A rozjetí domácí byli při chuti i nadále. Běžela 13. minuta, když Willa překonal Beránek a zvýšil už na 2:0.

České Budějovice - Pardubice 2:0 (13. M. Beránek)Video: Tipsport Extraliga / BPA

V 16. minutě dostaly Pardubice už třetí gól. Při střelecké chuti byl opět dánský útočník Olesen, tentokráte skóroval při přesilovce.

České Budějovice - Pardubice 3:0 (16. Olesen)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Otřesené Dynamo vrátil aspoň částečně do hry 21 sekund před koncem úvodní třetiny Smejkal, který snížil na 1:3.

České Budějovice - Pardubice 3:1 (20. Smejkal)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Dánský útočník byl při chuti i po první změně stran a ve 21. minutě překonal Willa znovu, čímž dokonal hattrick. Pro Willa tím zápas skončil, v brance jej vystřídal Vomáčka.

České Budějovice - Pardubice 4:1 (21. Olesen)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Poté se utkání muselo na několik minut přerušit kvůli problémům s ledem. Do akce šli technici s hasicím přístrojem, hráči zůstali na ledě a po chvíli se mohlo pokračovat.

3 : 3 Hradec Králové - Liberec 3 : 3 65. min Živě
20240922T16 : 00:00+0200