ONLINE: Video momenty. Liberec se poprvé trefil, mistr však vládne

Hokejová Tipsport extraliga pokračuje zápasy osmého kola. Mistrovský Třinec hostí od 17:00 Liberec. Sport.cz vám nabízí v této online reportáži nejdůležitější údaje a ve video ukázkách i všechny góly a nejzajímavější momenty zápasu. Pustit si můžete také živý audiokomentář Českého rozhlasu.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

Třinec - Liberec 3:1 (37. Filippi)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete zde.

Oceláři vstoupili do utkání velmi aktivně. Už ve 2. minutě se prokličkoval mezi kruhy obránce Tomáš Kundrátek a bekhendem trefil horní tyčku liberecké branky.

Třinec - Liberec, domácí Kundrátek trefil bekhendem tyčkuVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Na první trefu si fanoušci ve Werk Aréně museli počkat až do 22. minuty. K jejich radosti otevřel gólový účet po akci Teplého v přesilovce francouzský útočník Addamo a Oceláři vedli.

Třinec - Liberec 1:0 (22. Addamo)Video: Tipsport Extraliga / BPA

V polovině utkání se osmělili také Bílí Tygři. Kelly Klíma si však na Kacetla tváří v tvář nepřišel.

Třinec - Liberec, liberecký Kelly Klíma z úniku nepřekonal KacetlaVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Nedáš, dostaneš. Ve 34. minutě zvýšil třinecký náskok Sikora. Osmnáctiletý útočník Ocelářů zapsal svůj třetí extraligový zásah.

Třinec - Liberec 2:0 (35. Sikora)Video: Tipsport Extraliga / BPA

A o 94 sekund později bylo s Libercem ještě hůře. Přihrávku třineckého Hudáčka si kanadský bek Melancon srazil do vlastní branky.

Třinec - Liberec 3:0 (36. Hudáček)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Tříbrankový náskok ovšem domácím vydržel pouze 50 sekund. Naději pro Severočechy vykřesal svou první brankou v sezoně král kanadského bodování minulého extraligového ročníku Filippi, jenž bekhendovým blafákem překonal Kacetla.

3 : 1 Třinec - Liberec 3 : 1 přestávka Živě
20241004T17 : 00:00+0200