ONLINE: Video momenty. Třinec zvýšil, Jank se nepříjemně zranil

Hokejová extraliga má v pátek na programu druhé kolo. Mistrovský Třinec po porážce v úvodním duelu na ledě Sparty tentokrát hraje doma, kde hostí České Budějovice. Zápas začal v 17:00 (2:0). Sport.cz vám nabízí v této online reportáži nejdůležitější údaje a ve video ukázkách i všechny góly a nejzajímavější momenty zápasu. Pustit si můžete také živý audiokomentář Českého rozhlasu.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

Třinec - České Budějovice 2:0 (34. Kurovský)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete zde.

Jihočeši začali na ledě mistra zostra. Ve třetí minutě se ocitl ve velké šance Dán Olesen, ale zblízka netrefil bránu.

Třinec - České Budějovice, šance budějovického OlesenaVideo: Tipsport Extraliga / BPA

V první třetině se diváci v Třinci gólu nedočkali. A to i díky výbornému zákroku hostujícího gólmana Kloučka ze sedmnácté minuty.

Třinec - České Budějovice, zákrok budějovického Kloučka

Oceláři čekali na vůbec první trefu sezony 81 minut a 40 sekund. Půst přerušil až ve 22. minutě utkání Sikora svižnou střelou z pravého kruhu.

Třinec - České Budějovice, zranění Janka

V polovině utkání došlo k nepříjemné situaci, když se třinecký Jank dostal po střetu k budějovické střídačce, kde nezaviněně dostal hokejkou od sedícího protivníka.

2 : 0 Třinec - České Budějovice 2 : 0 38. min Živě
20240920T17 : 00:00+0200