ONLINE: Video momenty. Plzeň snížila, ale Litvínov rychle odpověděl

Druhým kolem pokračuje v pátek hokejová extraliga. Plzeň po výhře ve Vítkovicích v úvodním zápase hostí na svém stadionu po prvním kole stoprocentní Litvínov. Zápas začal v 17:30 (1:3). Sport.cz vám nabízí v této online reportáži nejdůležitější údaje a ve video ukázkách i všechny góly a nejzajímavější momenty zápasu. Pustit si můžete také živý audiokomentář Českého rozhlasu.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

Plzeň - Litvínov 1:3 (19. O. Kaše)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete zde.

Čestné buly vhodil vítěz Stanley Cupu Pavel Francouz, který v roce 2015 dovedl Severočechy k mistrovskému titulu. Plzeňský rodák letos na jaře kvůli zdravotním problémům musel ukončit kariéru.

Plzeň - Litvínov, plzeňský rodák Pavel Francouz vhodil čestné bulyVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Indiáni na svém ledě brzy prohrávali. V páté minutě dostal prostor McIsaac na pravém kruhu pro vhazování a jeho ránu ještě stihl tečovat za záda brankáře Hrenáka Jurčík.

Plzeň - Litvínov 0:1 (5. Jurčík)Video: Tipsport Extraliga / BPA

A záhy poté bylo pro domácí ještě hůř. Hrenák sice chytil Pekařovu střelu do lapačky, jenže sudí po kontrole u videa uznali, že puk přešel brankovou čáru.

Plzeň - Litvínov 0:2 (7. Pekař)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Plzeň se dočkala v závěru první třetiny, kdy trefou pod horní tyč v přesilovce snížil Lalancette.

Plzeň - Litvínov 1:2 (19.Mertl)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Radost ale netrvala dlouho. Už za deset sekund vrátil dvougólový náskok hostům Ondřej Kaše.

Vedení Litvínovu mohl navýšit ve vlastním oslabení Pekař. Po zaváhaní domácího Zámorského jel sám na branku, při pokusu o kličku mu ale puk utekl.