ONLINE: Video momenty. Pardubice na trefu Vervy bleskově odpověděly

Hokejová Tipsport extraliga pokračuje zápasy osmého kola. Třetí Pardubice hostí od 18:00 vedoucí Litvínov. Sport.cz vám nabízí v této online reportáži nejdůležitější údaje a ve video ukázkách i všechny góly a nejzajímavější momenty zápasu. Pustit si můžete také živý audiokomentář Českého rozhlasu.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

Pardubice - Litvínov 1:1 (32. Šustr)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete zde.

V úvodních minutách se do zajímavých šancí v přečíslení dostalo Dynamo. Hned ve dvou příležitostech se ocitl Roman Červenka, ani jednou však na Šimona Zajíčka nevyzrál. Při druhém momentu se litvínovský gólman skvěle přesunul a zakročil.

Pardubice - Litvínov, skvělý zákrok hostujícího Zajíčka proti ČervenkoviVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Těsně před první sirénou zahrozila také Verva. Obránce Denis Zeman vypálil od modré čáry, Will toho příliš neviděl, ovšem zachránila ho branková konstrukce.

Pardubice - Litvínov, hostující Zeman od modré nastřelil tyčkuVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Východočeši byli ve druhé části aktivnější, ve 26. minutě ovšem spálili další stoprocentní šanci. Odražený puk se zjevil před poloprázdnou brankou u Tomáše Vondráčka, jenž ovšem nepochopitelně nedokázal kotouč dopravit do litvínovské klece.

Pardubice - Litvínov, domácí Vondráček netrefil prázdnou brankuVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Pardubice své šance nevyužily a tak přišel trest. Do samostatného úniku se po přihrávce Davida Kašeho dostal ve 30. minutě Pekař a svou druhou letošní trefou zmrazil domácí příznivce.

Pardubice - Litvínov 0:1 (30. Pekař)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Jenže litvínovské vedení trvalo pouze 118 sekund. Kaut na hranici faulu odzbrojil zadáka Vervy a obránce Šustr se postaral o srovnání skóre. Pro letní posilu Dynama to byl první zásah v sezoně.

6 : 3 Třinec - Liberec 6 : 3 60. min Živě
20241004T17 : 00:00+0200