SESTŘIH: Vary neporazitelnost neuhájily, přetahovanou lépe zvládla Olomouc

Hokejisté Karlových Varů po 3. kole extraligy stoprocentní nezůstanou. Pohlednou přetahovanou v Olomouci zvládli lépe domácí, kteří slaví po vítězství 4:3. Dvěma góly zazářil útočník Kohoutů Jakub Navrátil.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

SESTŘIH: HC Olomouc vs. HC Energie Karlovy Vary 4:3Video: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete zde.

Olomoucký Jan Bambula odkulhal do šatny poté, co vlastním přičiněním nepříjemně narazil do mantinelu.

Olomouc - Karlovy Vary, náraz na mantinelVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Ve 22. minutě otevřel skóre utkání slovenský útočník v barvách Energie Dávid Gríger. Brankáře Kohoutů Branislava Konráda překonal nadvakrát.

Olomouc - Karlovy Vary 0:1 (22. Gríger)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Ve druhém dějství se podruhé měnilo skóre zásluhou domácího Jakuba Navrátila. Olomoucký útočník v 31. minutě překonal Dominika Frodla.

Olomouc - Karlovy Vary 1:1 (31. Navrátil)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Krátce na to si v pěstním souboji vyměnili tvrdé rány Matěj Stříteský a Jan Knotek.

Olomouc - Karlovy Vary, bitkaVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Těsně před druhým odchodem do šaten otočil skóre ve prospěch Kohoutů znovu Navrátil, který tak měl zaděláno na hattrick.

Olomouc - Karlovy Vary 2:1 (39. Navrátil)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Na 2:2 vyrovnal necelých osm minut před koncem utkání karlovarský bek Michal Plutnar.

Olomouc - Karlovy Vary 22 (53. Plutnar)Video: Tipsport Extraliga / BPA

A po chvilce už to bylo 3:2 ve prospěch Energie, když skóroval útočník Tomáš Rachůnek.

Olomouc - Karlovy Vary 2:3 (54. Rachůnek)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Záhy ale vyrovnal na 3:3 olomoucký bek Dalibor Řezníček, utkání spělo k dramatické koncovce.

Olomouc - Karlovy Vary 3:3 (56. Řezníček)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Necelé tři minuty před koncem duelu strhl definitivně vedení na starnu Olomouce útočník Jan Knotek.

Olomouc - Karlovy Vary 43 (58. Knotek)Video: Tipsport Extraliga / BPA

HC Olomouc - HC Energie Karlovy Vary 4:3 (0:0, 2:1, 2:2)
Branky a nahrávky: 31. Navrátil (Klimek, Švrček), 39. Navrátil (Macuh, Kucsera), 56. Řezníček (Kunc, Navrátil), 58. J. Knotek (Orsava, P. Musil) - 22. Gríger (D. Mikyska, T. Rachůnek), 53. Plutnar (Kružík, Hladonik), 54. T. Rachůnek (Stříteský). Rozhodčí: Jeřábek, Úlehla - Rampír, Bohuněk. Vyloučení: 5:7, navíc J. Knotek - Stříteský oba 5 min. Využití: 1:2. Diváci: 4229.
Olomouc: Konrád - T. Černý, Ondrušek, A. Rutar, Sirota, Škůrek, Švrček, Řezníček - P. Musil, Nahodil, Klimek - Orsava, Kusko, Chmielewski - Bambula, J. Knotek, Navrátil - Kucsera, Macuh, Kunc. Trenér: J. Tomajko.
Karlovy Vary: Frodl - Havlín, Plutnar, Pulpán, Dlapa, Stříteský, D. Mikyska, Krajčík - O. Beránek, Černoch, Hladonik - Kangasniemi, Gríger, T. Rachůnek - Kružík, Jiskra, Redlich - O. Procházka, Kofroň, Koffer. Trenér: Bruk.