ONLINE: Video momenty. Motor v Litvínově smazal manko

Hokejová Tipsport extraliga pokračuje zápasy sedmého kola. Vedoucí Litvínov hostí od 17:30 České Budějovice. Sport.cz vám nabízí v této online reportáži nejdůležitější údaje a ve videoukázkách i všechny góly a nejzajímavější momenty zápasu. Pustit si můžete také živý audiokomentář Českého rozhlasu.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

Litvínov - České Budějovice 1:1 (21. Kovařčík)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete zde.

Litvínov, který zatím v průběhu sezony neztratil ani bod, čelil již po 90 sekundách hry čtyřminutovému oslabení. Motor však nabídnutou výhodu nevyužil. V největší příležitosti se objevil Kondelík, na domácího gólmana Zajíčka však nevyzrál.

Litvínov - České Budějovice, hostující Kondelík ve velké příležitosti netrefil brankuVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Motor své šance a přes pět a půl minuty v početní převaze nevyužil, a tak udeřilo na druhé straně. Ve 13. minutě poslal Vervu v přesilovce do vedení Sukeľ, jenž zapsal jubilejní 100. bod v extralize.

Litvínov - České Budějovice 1:0 (13. Sukeľ)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Jihočeši měli vynikající nástup do prostřední dvacetiminutovky. Po 36 sekundách druhé třetiny vyrovnal Kovařčík.

1 : 1 Litvínov - České Budějovice 1 : 1 27. min Živě
20241001T17 : 30:00+0200