ONLINE: Video momenty. Kometa ve Varech přispěchala s bleskovou odpovědí

Hokejová Tipsport extraliga pokračuje zápasy osmého kola. Poslední Karlovy Vary hostí od 17:30 trápící se Kometu Brno. Sport.cz vám nabízí v této online reportáži nejdůležitější údaje a ve video ukázkách i všechny góly a nejzajímavější momenty zápasu. Pustit si můžete také živý audiokomentář Českého rozhlasu.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

Karlovy Vary - Brno 2:2 (25. Ďaloga)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete zde.

Kometa vstoupila do utkání lépe. Přečíslení dva na jednoho zužitkoval v 9. minutě po přihrávce kanadského obránce Beaudina Marcinko.

Karlovy Vary - Brno 0:1 (9. Marcinko)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Jenže z vedení se Brňané radovali pouze 71 sekund. Svůj první extraligový zásah zaznamenal při čtrnáctém startu v české nejvyšší soutěži karlovarský forvard Čihař.

Karlovy Vary - Brno 1:1 (10. Čihař)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Kometa si vzápětí mohla vzít vedení zpět. Po pasu Fleka zakončoval z levého kruhu Lukáš Cingel, kotouč propadl Frodlovi mezi rukou a tělem, ovšem nedoskákal až za brankovou čáru a domácí gólman včas zareagoval.

Karlovy Vary - Brno, střela brněnského Cingeľa skoro propadla za záda FrodlaVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Další velkou příležitost spálili Brňané těsně před zazněním první sirény. Čtyřiatřicetiletý Hynek Zohorna se dostal do samostatného úniku, položil si Frodla, ale vedení na stranu Komety nestrhl.

Karlovy Vary - Brno, domácí Frodl vychytal samostatný únik Hynka ZohornyVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Brno své šance nevyužilo, a tak udeřilo na druhé straně. Mistr světa z Prahy Ondřej Beránek využil v 23. minutě přesilovky a Karlovy Vary poprvé v utkání vedly.

Karlovy Vary - Brno 2:1 (23. O. Beránek)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Podobně jako v úvodní dvacetiminutovce ovšem vedoucí tým náskok neudržel dlouho. Vedení Karlových Varů vydrželo pouze 121 sekund. Brněnský obránce Ďaloga překvapil Frodla a srovnal na 2:2.

3 : 1 Třinec - Liberec 3 : 1 přestávka Živě
20241004T17 : 00:00+0200