ONLINE: Videomomenty. Motor zvyšuje vedení

Hokejová Tipsport extraliga pokračuje zápasy desátého kola. Poslední České Budějovice hostí od 17:30 hodin páté Kladno. Sport.cz vám nabízí v této online reportáži nejdůležitější údaje a ve videoukázkách i všechny góly a nejzajímavější momenty zápasu. Pustit si můžete také živý audiokomentář Českého rozhlasu.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

České Budějovice - Kladno 2:0 (34. Gulaš)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete zde.

Motor ztratil pět duelů v řadě, ale do utkání proti Kladnu vstoupil náramně. Již ve 14. sekundě poslal Jihočechy do vedení F. Přikryl.

České Budějovice - Kladno 1:0 (1. Přikryl)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Chvílí nato mohly České Budějovice zvýšit. Slovenský forvard Kašlík ovšem kladenskou branku netrefil.

České Budějovice - Kladno, domácí Kašlík branku netrefilVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Autor úvodního gólu Přikryl byl při chuti i ve druhé třetině, Lukeš jeho střelu ale schoval do lapačky.

České Budějovice - Kladno, zákrok Lukeše proti domácímu PřikryloviVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Ve 32. minutě se Kladno radovalo z vyrovnání, ovšem předčasně. Melka v úniku sice Kloučka nepřekonal, pak ale vyšťoural puk zpod gólmanova betonu a poslal jej do branky. Kouč Motoru Čihák si však vzal trenérskou výzvu a sudí odhalili nedovolené bránění gólmanovi.

České Budějovice - Kladno, neuznaný gól kladenského MelkyVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Kladno pak vzápětí šlo hned do tří, když v krátkém sledu po sobě faulovali Jágr a Pytlík.