HOKEJ ONLINE: Video momenty. Gólové hody ve Vítkovicích, domácí znovu odskakují Kladnu

Hokejová Tipsport extraliga láká ve středu na předehrávku 12. kola. Kladno může od 17:30 na ledě Vítkovic potvrdit podařený vstup do sezony a minimálně do pátku se posunout na třetí místo tabulky. Sport.cz vám nabízí v této online reportáži nejdůležitější údaje a ve video ukázkách i všechny góly a nejzajímavější momenty zápasu. Pustit si můžete také živý audiokomentář Českého rozhlasu.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

Vítkovice - Kladno 5:3 (40. Bambula)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete zde.

Gólový účet zápasu otevřel ve 3. minutě vítkovický Hašek, kterého od zadního mantinelu přesnou přihrávkou našel Claireaux.

Vítkovice - Kladno 1:0 (3. Hašek)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Netrvalo dlouho a domácí fanoušci bouřili znovu. Na 2:0 zvyšoval Zdráhal, který poslal puk přesně nad Brízgalovu lapačku.

Vítkovice - Kladno 2:0 (3. Zdráhal)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Hororový úvod pro Kladno ale ještě nekončil. V 5. minutě to bylo už 3:0, když se střelou pod víko prosadil nejproduktivnější hráč domácích Kanaďan Nellis.

Vítkovice - Kladno 3:0 (5. Nellis)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Rytíři se ovšem ještě do úvodní přestávky dočkali snížení. Střelu Šenkeříka neudržel Klimeš v lapačce.

Vítkovice - Kladno 3:1 (16. Šenkeřík)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Na trestnou lavici zamířil hostující Procházka. S verdiktem sudího nesouhlasil a dával to hlasitě najevo, za což si vysloužil dvě minuty navíc.

Vítkovice - Kladno, hostující Procházka po vyloučení za podrážení vehementně protestovalVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Vítkovice početní výhodu zužitkovaly. Vteřinu před odchodem do šaten se puk odrazil ke Kalusovi, který prostřelil puk pod hostujícím gólmanem.

Vítkovice - Kladno 4:1 (20. Kalus)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Ve druhém dějství se Rytířům podařilo protlačit puk do brány, jenže Bláhova radost měla krátkého trvání. Kotouč dostal za záda Klimeše fotbalově.

Vítkovice - Kladno, kladenský Bláha dostal kotouč do branky kopnutímVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Hosté se snížení ve druhé třetině přeci jen dočkali. Klimeše překonal Ticháček.

Vítkovice - Kladno 4:2 (38. Ticháček)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Za minutu to bylo už pouze o jeden gól, když do Melkovy přihrávky šikovně nastavil hokejku Smoleňák.

Vítkovice - Kladno 4:3 (39. Smoleňák)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Jenže domácí znovu odskočili zásluhou Bambuly, který využil nepřehledné situace před brankou.

12. kolo hokejové extraligy:
Vítkovice - Kladno 5:3 ve 2. třetině
Branky: 3. Hašek, 3. Zdráhal, 5. Nellis, 20. Kalus, 40. Bambula - 16. Šenkeřík, 38. Ticháček, 39. Smoleňák
  5 : 3 Vítkovice - Kladno 5 : 3 přestávka Živě
20241016T17 : 30:00+0200