Vsetín - Chomutov 4:2Hokejisté Vsetína porazili Chomutov a dostali se do čela první ligy

Hokejisté Vsetína vyhráli v předehrávce 10. kola první ligy doma nad nováčkem Chomutovem 4:2 a posunuli se do čela tabulky o bod před Sokolov. Valaši po dvou porážkách podruhé v řadě zvítězili. Poslední Piráti si připsali sedmou prohru za sebou a zůstali o bod za třináctým Prostějovem.

Hokejisté Vsetína se radují z branky.

Vsetín se ujal vedení po 178 sekundách díky brance Pavla Klhůfka a v 9. minutě přidal druhý gól domácích Adam Hořanský. V druhé třetině nejdříve zvýšil Štěpán Matějček už na 3:0, ale v čase 37:51 snížil v přesilové hře Marek Berka. V 47. minutě vrátil Valachům v početní výhodě Luboš Rob tříbrankový náskok. Za 62 sekund uzavřel skóre na 2:4 hostující Tomáš Guman.

Předehrávka 10. kola první hokejové ligy:
Vsetín - Chomutov 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
Branky: 3. Klhůfek, 9. Hořanský, 27. Matějček, 47. Rob - 38. Berka, 48. Guman. Rozhodčí: Grygera, Šico - Zídek, Mikšík. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:1. Diváci: 1890.