Woodsův syn na rozdíl od hvězdného otce mezi juniorskými golfisty neuspěl

Syn bývalého nejlepšího golfisty světa Tigera Woodse Charlie na rozdíl od hvězdného otce při premiéře na juniorském šampionátu neuspěl. Na hřišti Oakland Hills patnáctiletý Charlie zaostal výrazně za hranicí cutu a skončil v závěru startovního pole s 264 mladými Američany. Tiger Woods v roce 1990, když mu bylo čtrnáct let, dosáhl na semifinále a v dalších třech letech jako dosud jediný získal tři tituly.

Charlie Woods nemohl být se svým výkonem spokojen

Tiger Woods na juniorském mistrovství USA odstartoval kariéru, během níž pak vyhrál 15 majorů a 82 turnajů na okruhu PGA, s čímž se dělí o rekord se Samem Sneadem. Patří mezi nejúspěšnější golfisty historie, léta vedl světový žebříček a také drží řadu rekordů.

Syna Charlieho během dvou dnů v Bloomfield Townshipu sledoval, když nejprve zahrál 12 úderů nad par (82) a v úterý 80 ran. Za cutem zaostal o 18 úderů a dělil se o 240. místo. Postup si zajistilo 64 hráčů.