Zlínští fotbalisté ve druhé lize znovu ztratili, Látal rozhodl o výhře Chrudimi

Lídr druhé fotbalové ligy Zlín ve šlágru 14. kola remizoval 1:1 na hřišti třetího Vyškova. Druhá Chrudim doma porazila čtrnáctou Jihlavu 2:1 a stáhla ztrátu na první místo na čtyři body.

Fotbalisté Zlína opět ztratili body

Vyškov poslal do vedení v 53. minutě hlavou bývalý hráč Zlína Čelůstka, v 71. minutě srovnal Machalík. „Ševci“ ztratili body podruhé za sebou, stále však zůstávají v soutěži bez porážky.

Chrudimi zařídil výhru po dvou zápasech útočník Látal. Druhý nejlepší střelec soutěže se prosadil v 45. minutě, a přestože ještě do pauzy vyrovnal Smutný, Látal v 55. minutě z penalty rozhodl. Jednadvacetiletý útočník má na kontě devět zásahů, lepší je jenom žižkovský Necid s 11 góly.

Fotbalová Chance Národní Liga:
14. kolo:
Chrudim - Jihlava 2:1 (1:1)
Branky: 45. a 55. z pen. Látal - 45.+4 Smutný. Rozhodčí: Volek - Žurovec, Beneš. ŽK: Kutík, Toml, Hrubeš, Shobowale, Kejř, Tichai (trenér) - Smutný, Pešek, Hošek. Diváci: 835.
Vyškov - Zlín 1:1 (0:0)
Branky: 53. Čelůstka - 71. Machalík. Rozhodčí: Kotala - Kotík, Dresler. ŽK: Borek, Sylla, Mbonu, Schön, Kameník (trenér) - Černín, Didiba, Červenka (trenér). Diváci: 1040.
13:30 Táborsko - Olomouc B
14:30 Líšeň - Prostějov