Hellas Verona - Juventus 0:3Fotbalisté Juventusu vyhráli opět 3:0 a mají jako jediní plný počet bodů

Fotbalisté Juventusu i díky dvěma gólům Dušana Vlahoviče vyhráli 3:0 ve Veroně a jako jediný tým mají po 2. kole italské ligy plný počet bodů. Turínský velkoklub pod vedením nového trenéra Thiaga Motty navázal na vítězství stejným výsledkem nad Comem z úvodního kola.

Dušan Vlahovič z Juventusu se raduje z gólu.

Také Hellas v prvním zápase vyhrál 3:0, a to nad Neapolí, ale dnes doma neskóroval. Vlahovič se poprvé prosadil mezi trojicí soupeřů v 28. minutě a svůj druhý gól srbský útočník vstřelil v 53. minutě z pokutového kopu. To už stanovil konečné skóre, neboť ještě před přestávkou se ve svém druhém duelu za Juventus poprvé trefil jednadvacetiletý Nicoló Savona.

Como po úvodní porážce s Juventusem získalo první bod po návratu po 21 letech do Serie A díky remíze 1:1 v Cagliari. Na Sardinii se dostali do vedení domácí, když ve 44. minutě jednačtyřicetiletého gólmana Pepeho Reinu překonal po dvou hlavičkách domácí Roberto Piccoli. Třiadvacetiletý útočník tak už pátou sezonu za sebou skóroval za různý klub, poté co se v minulých ročnících trefil za Lecce, Empoli, Atalantu Bergamo a Spezii.

Patrick Cutrone z Coma se raduje z gólu proti Cagliari.

Osm minut po přestávce srovnal zblízka rodák z Coma Patrick Cutrone a zajistil týmu trenéra Cesca Fábregase první bod. Španělský trenér na závěrečné desítky minut poslal na hřiště i nové posily Sergiho Roberta a Nica Paze, které ambiciózní klub získal v minulých dnech.

Český záložník Jakub Jankto v předchozím bezbrankovém utkání Cagliari proti AS Řím v sestavě kvůli nemoci chyběl, dnes se z lavičky na hřiště nedostal.