Lazio Řím - AC Milán 2:2Fotbalisté AC Milán jsou nadále bez výhry

Fotbalisté AC Milán ani ve třetím utkání nové sezony italské ligy nevyhráli, dnes remizovali 2:2 na hřišti Lazia Řím. Neapol v nastavení otočila duel s oslabeným nováčkem Parmou a doma zvítězila 2:1. Český záložník Jakub Jankto přihlížel z lavičky porážce Cagliari 0:1 v Lecce.

Fotbalisté AC Milán remizovali s Laziem.

AC Milán brzy vedl po Pavlovičově gólu hlavou po rohovém kopu, mezi 62. a 66. minutou ale skóre otočili Castellanos a Dia. „Rossoneri“ i ve třetím zápase sezony dvakrát inkasovali. Alespoň remízu jim zařídil Leao, který zakončil pohlednou akci střelou na přední tyč. Úřadující vicemistři přesto čekají na premiérovou soutěžní výhru pod novým koučem Fonsecou.

Naopak podruhé za sebou uspěla Neapol, přestože prohrávala od 19. minuty a proměněné penaltě Bonnyho. Ve druhé minutě nastavení se prosadila čerstvá posila z Chelsea Lukaku a o pět minut později dokonal obrat hlavou Anguissa. Parma utrpěla první porážku.