Reus při debutu za Galaxy rozhodl o vítězství gólem a nahrávkou

Dlouholetý kapitán fotbalistů Borussie Dortmund Marco Reus prožil v sobotu vydařený debut ve svém novém působišti Los Angeles Galaxy. Pětatřicetiletý německý záložník během třiceti minut v utkání MLS proti Atlantě nejprve přihrál na gól a další sám vstřelil a pomohl tak týmu k vítězství 2:0.

Marco Reus prožil povedený debut v dresu Galaxy.

Reus v létě opustil Dortmund po dvanácti letech a minulý týden podepsal smlouvu v Galaxy, kde v minulosti hrály hvězdy David Beckham či Zlatan Ibrahimovic. Poté, co ve čtvrtek dostal víza, zapojil se jako střídající hráč po hodině hry do sobotního zápasu a rozhodl ho.

Osmačtyřicetinásobný německý reprezentant v 76. minutě přihrál na gól Riquimu Puigovi a o osm minut později skóroval dorážkou vlastní střely vyražené brankářem. „Jsem moc šťastný. Nejde tu ale o mě, ale o tým a o to, abychom takhle pokračovali. Chceme být mistři,“ uvedl Reus, jehož mužstvo vyhrálo třetí zápas za sebou a vede tabulku Západní konference.