Leicester - Tottenham 1:1Veterán Vardy zařídil Leicesteru při návratu do Premier League bod s Tottenhamem

Leicester se po roce v druhé lize vrátil do fotbalové Premier League domácí remízou 1:1 s Tottenhamem. Za anglické mistry z roku 2016 se trefil sedmatřicetiletý útočník Jamie Vardy, jenž v druhém poločase vyrovnal poté, co skóre otevřel hostující Pedro Porro.

Jamie Vardy z Leicesteru při utkání s Tottenhamem.

Tottenham v prvním poločase nováčka výrazně přehrával. Do vedení se dostal po půl hodině hry, kdy bývalý hráč Leicesteru James Maddison našel ideálně centrem do vápna nabíhajícího Porra, jenž hlavičkou k tyči překonal gólmana Madse Hermansena.

Hned v prvním utkání po návratu do nejvyšší soutěže se nicméně prosadila k radosti domácích fanoušků klubová legenda Vardy. V 57. minutě kapitán týmu také hlavou srovnal a zařídil proti favorizovaným Spurs zisk bodu.