Bournemouth - Southampton 3:1Fotbalisté Bournemouthu díky třem gólům do přestávky porazili Southampton

Fotbalisté Bournemouthu díky třem gólům do přestávky zdolali v dohrávce 6. kola anglické ligy 3:1 Southampton a po druhé výhře v sezoně jsou v tabulce jedenáctí. Nováček zůstal s jedním bodem a skóre 3:12 předposlední díky o jeden gól lepší bilanci, než má dvacátý Wolverhampton.

Fotbalista Bournemouthu Antoine Semenyo slaví se spoluhráčem Lewisem Cookem gól proti Southamptonu.

Jihoanglické derby mezi týmy z měst vzdálených zhruba padesát kilometrů domácí prakticky rozhodli v prvním poločase. Skóre otevřel v 17. minutě po rychle rozehraném přímém kopu Brazilec Evanilson a po letním přestupu z Porta vstřelil svůj první gól v Premier League. Ve 32. minutě zvýšil Dango Ouattara tečí střely Lewise Cooka a poločas snů Bournemouthu zakončil sedm minut nato s třemi góly nejlepší střelec mužstva Antoine Semenyo střelou po zemi z hranice pokutového území.

Krátce po přestávce sice svým prvním ligovým gólem překonal nejdražšího brankáře historie Kepu Arrizabalaga domácí obránce Taylor Harwood-Bellis, blíž se však hosté nedostali.

Anglická fotbalová liga - 6. kolo:
Bournemouth - Southampton 3:1 (17. Evanilson, 32. Ouattara, 39. Semenyo - 51. Harwood-Bellis).