Manchester United schytal debakl od Tottenhamu

Fotbalisté Manchesteru United prohráli v 6. kole anglické ligy po dlouhém oslabení s Tottenhamem 0:3. Před koncem prvního poločasu byl vyloučen domácí kapitán Bruno Fernandes. Aston Villa remizovala na stadionu Ipswiche 2:2 a nevyužila možnost dotáhnout se bodově v tabulce na vedoucí Liverpool.

Fotbalisté Manchesteru United nestačili na Tottenham.

„Rudí ďáblové“ nevyhráli třetí soutěžní zápas v řadě. Po ligové remíze na půdě Crystal Palace ztratili body také v Evropské lize s Twente (1:1). O vítězný gól Tottenhamu se již ve třetí minutě postaral Johnson, navíc v závěru poločasu dostal za podražení červenou kartu Fernandes.

„Kohouti“ přidali ve druhém poločase další dvě branky a posunuli se na desátou příčku. Svěřenci Erika ten Haga doma stejně jako v zápase s Liverpoolem utržili třígólovou porážku a patří jim až 12. místo v tabulce.

Aston Villa bere bod

Aston Villa až dosud ztratila body jen porážkou s Arsenalem. V Ipswichi dlouho vedla díky Watkinsovi, jenž si do přestávky připsal gól a asistenci. Nováček soutěže se však nevzdal a v druhém poločase vyrovnal.

Bod získal díky spolupráci mladých letních posil. Autor dvou gólů Delap těžil z práce Hutchinsona, jenž přišel z Chelsea. Právě londýnský tým se díky lepšímu skóre drží na čtvrté příčce před Aston Villou.

Ipswich dál čeká na první výhru po návratu mezi elitu, se čtyřmi remízami mu patří patnáctá příčka.