Divočina během šlágru. Fanoušci vtrhli na hřiště a brutálně napadli gólmana

Ve fotbalových ligách napříč celým světem jsou občas k vidění scény, které ve sportu nemají co dělat. Jedna taková se odehrála během 27. kola kosovské Superligy ve šlágru mezi SC Gjilani a KF Ballkani. Po vyrovnávací brance domácích vtrhli jejich fanoušci na hřiště a napadli gólmana hostí Stivia Frasheriho. Jeden z nich ho strhl na zem a další kopl do hlavy. Utkání bylo předčasně ukončeno a Frasheri byl převezen do nemocnice.

Gólman hostů musel být po napadení převezen do nemocnice.

V zápase 27. kola kosovské nejvyšší ligy mezi Gjilani a Ballkani vedli hosté už od první minuty zásluhou Ermala Krasniqiho 1:0. Dlouho se zdálo, že Ballkani těsný výsledek udrží, jenže v páté minutě nastavení se hlavičkou prosadil gólman domácích Enea Koliqi a bylo vyrovnáno. A na hřišti pak vypukl neskutečný chaos.

Fanoušci domácích v euforii vběhli na trávník a začali slavit s hráči. Našla se však i řada takových, kterým o sdílení radosti z vyrovnání vůbec nešlo. Jeden z „fanoušků" povalil na zem gólmana hostí Stivia Frasheriho a ve chvíli, kdy ho chtěl další zřejmě zvednout, ho jiný nakopl přímo do hlavy.

Hosté odmítli v zápase pokračovat a jejich brankář musel být převezen do nemocnice. Nakonec byl zápas kontumován v jejich prospěch.