AC Milán - Benátky 4:0První výhra pro Rossoneri. Benátky přejeli za půlhodiny

Fotbalisté AC Milán čtyřmi góly během první půlhodiny deklasovali Benátky. Rossoneri tak slaví první vítězství v ligové sezoně. Až ve čtvrtém kole. Juventus se na hřišti Empoli gólově neprosadil, a tak Stará dáma jako favorit ztratila dva body. Nováček italské fotbalové ligy Como ztratilo v utkání s Boloňou dvougólový náskok a remizovalo 2:2. V nastavení vyrovnal Samuel Iling-Junior.

Como (v modrém) doma remizovalo s Boloňou.

Como i Boloňa v lize stále čekají na první výhru a fotbalistům Boloni se nedaří navázat na historicky úspěšnou minulou sezonu, v níž se poprvé probojovali do Ligy mistrů.

Domácí celek si vybudoval dvoubrankové vedení díky vlastní brance Casaleho z páté minuty a trefě Cutroneho z úvodu druhé půle. Boloňa snížila čtvrt hodiny před koncem zásluhou Castra a v nastavení srovnal pohledným obstřelem střídající Iling Junior. Como se do Serie A vrátilo po 21 letech a zatím získalo body jen za dvě remízy.