Miami přišlo o vítěznou sérii, Messi naskočil z lavičky

Fotbalisté Miami přišli v MLS po remíze 2:2 v Atlantě o vítěznou sérii. Šestou týmovou výhru v řadě se v poslední půlhodině marně snažil přidat i Lionel Messi, který po nedávném zranění kotníku začal na lavičce. Majitel osmi Zlatých míčů přišel na hřiště v 61. minutě za stavu 2:1 pro Inter, ale v závěru zařídil dělbu bodů výstavní ranou z 20 metrů ruský útočník Alexej Mirančuk. Jeden z nejdražších hráčů soutěže skóroval poprvé od letního příchodu z Bergama.

Zklamaný Lionel Messi poté, co Inter Miami nedokázal prodloužit vítěznou sérii.

Sedmatřicetiletý kapitán argentinských mistrů světa Messi se o víkendu po dvouměsíční léčbě kotníku, který si zranil na jihoamerickém šampionátu, blýskl dvěma góly během čtyř minut. Tentokrát jej Inter šetřil, na lavičce začal i další zkušený kanonýr Luis Suárez. Již v sobotu nastoupí Miami v New Yorku proti místnímu City.

Pět utkání před koncem základní části vedou Messi a spol. ligovou tabulku o osm bodů před Cincinnati, které s českým záložníkem Pavlem Buchou ve středu vyhrálo 2:1 na stadionu Minnesoty. Bývalý hráč Plzně se do statistik zapsal žlutou kartou.