PSG poprvé v lize ztratilo

Fotbalisté Paris St. Germain hráli v pátém kole francouzské ligy v Remeši 1:1 a po čtyřech výhrách v řadě poprvé v sezoně ztratili body. V neděli je může v čele tabulky dostihnout Marseille, pokud uspěje v Lyonu.

Zklamaný křídelník PSG Bradley Barcola

Remeš obhájce titulu zaskočila a v deváté minutě šla do vedení. Gól padl po japonské spolupráci, Ito centroval a Nakamura přesně zakončil. Trenér Luis Enrique měl šťastnou ruku, když poslal na hřiště Dembélého a ten už po třech minutách svým čtvrtým gólem v tomto ročníku porážku odvrátil.

Dramatickou přestřelku viděli diváci v Lille, kde domácím zařídil dvoubrankové vedení kosovský útočník Zhegrova. Hosté ale třemi góly výsledek otočili a domácím zachránil bod až v závěru Kanaďan David, který proměnil pokutový kop.

Francouzská fotbalová liga - 5. kolo:
Lille - Štrasburk 3:3 (15. a 27. Zhegrova, 84. David z pen. - 30. Santos, 42. Emegha, 66. Nanasi)
Rennes - Lens 1:1 (24. Kalimuendo z pen. - 90.+6 Nzola)
Remeš - Paris St. Germain 1:1 (9. Nakamura - 68. Dembélé)