Ukrajinský fotbalista Huculjak má po srážce se Součkem otřes mozku

Ukrajinský útočník Oleksij Huculjak vyvázl ze srážky s kapitánem české fotbalové reprezentace Tomášem Součkem v pondělním utkání Ligy národů bez vážného zranění. Podle ukrajinských médií má šestadvacetiletý hráč Žytomyru lehký otřes mozku a za dva týdny by se mohl vrátit k tréninku.

Hráč Ukrajiny je po srážce se Součkem ve vážném stavu. Český kapitán si na něj hned bral čísloVideo: Sport.cz

Huculjak nastoupil za národní tým teprve potřetí a zápas v polské Vratislavi pro něj skončil už po 21 minutách, kdy se ve vápně střetl v souboji se Součkem. Viditelně otřesený ukrajinský hráč po dlouhém ošetřování musel vystřídat a zamířil na vyšetření do nemocnice.

Krátce předtím poslal české fotbalisty do vedení Lukáš Červ. Po poločasové přestávce vyrovnal z penalty Artem Dovbyk na konečných 1:1. Český tým před závěrečnými dvěma zápasy vede skupinu B1, Ukrajina je v tabulce poslední.