Bilbao - Getafe 1:1Krejčí ve španělské lize odehrál závěr, Letáček zůstal na lavičce

Fotbalisté Girony s debutujícím Ladislavem Krejčím remizovali na úvod španělské ligy v Seville s Betisem 1:1. Český obránce nastoupil v 81. minutě. Naopak brankář Jiří Letáček zůstal celý zápas mezi Bilbaem a Getafe, který skončil rovněž 1:1, na lavičce hostujícího týmu.

Ladislav Krejčí na archivním snímku

Skóre utkání mezi Betisem a Gironou otevřel už v šesté minutě hlavičkující Marc Bartra. Po více než hodině hry vyrovnal devatenáctiletý Nizozemec Gabriel Misehouy, jenž přišel v létě z Ajaxu. O pár minut později se na hřiště dostala i další letní posila Girony Krejčí, za něhož třetí tým předchozího ročníku zaplatil Spartě kolem 12 milionů eur (přes 300 milionů korun).

Bilbao doma poslal po necelé půl hodině do vedení střelou k tyči Oihan Sancet, po změně stran vyrovnal hlavou Chrisantus Uche. Rozhodnout mohl střídající Nico Williams, ale střelu jedné z opor španělských mistrů Evropy vyrazil hostující brankář David Soria.