Sevilla - Granada 4:2Sevilla porazila Granadu a vrátila se na druhé místo tabulky

Fotbalisté FC Sevilla ve 31. kole španělské ligy doma porazili Granadu 4:2 a v soutěži zvítězili po čtyřech zápasech. Andaluský tým poskočil na druhé místo neúplné tabulky, kde ztrácí devět bodů na vedoucí Real Madrid, který má jedno utkání k dobru.

Diego Carlos z FC Sevilla - ilustrační foto.

Granadu poslal do vedení ve 23. minutě Machís, za devět minut odpověděl Diego Carlos. V 68. minutě otočil skóre Ocampos, následný gól jeho náhradníka Mira neplatil kvůli útočnému faulu.

Závěr nabídnul velké drama. Díaz v 88. minutě vyrovnal na 2:2, ale Granada cenný výsledek neudržela a v nastavení dvakrát inkasovala. Nejprve se prosadil Mir a těsně před koncem pečetil sevillský triumf další střídající hráč Gómez.

Španělská fotbalová liga - 31. kolo:
FC Sevilla - Granada 4:2 (32. Diego Carlos, 66. Ocampos, 90.+3 Mir, 90.+9 Gómez - 23. Machís, 88. Díaz).