Hlavní obsah

Sešívaní dobře věděli, koho loví! Mladá hvězdička září i proti Barceloně

Vigo

Letní přestupní termín neznamenal pro fotbalovou Slavii žádné bingo. V jednom případě však měli v Edenu rozhodně dobrý vkus. Skauti sešívaných doporučili slovenského záložníka Stanislava Lobotku, který zazářil na mistrovství Evropy do 21 let. Jenže odchovanec Trenčína přestoupil z dánského Nordsjaellandu do Celty Vigo. V přiloženém videu se můžete podívat, jak jeho tým remizoval v poháru s Barcelonou (1:1).

Slovenský talent Stanislav Lobotka se blýskl proti Barceloně

Článek

Giganta se nelekl. Defenzivní záložník Celty Vigo v prvním zápase osmifinále Španělského poháru přispěl k cenné remíze 1:1. Mladý Slovák patřil k hvězdám zápasu.

„Další umělecké dílo Stanislava Lobotky proti Barceloně, tentokrát v Copa del Rey - úspěšnost přihrávek 98%. Slovák zažívá skvělou sezónu," píše na twitteru jeden z fanoušků.

„Zvyšte mu výstupní klauzuli alespoň na 100 miliónů eur, jinak vám ho brzy ukradnou," přidává se další příznivec Celty.

Slavia tak může jen litovat, že na Lobotku nedosáhla...

Související témata: