Nováček Leganés vyhrál poprvé po osmi zápasech

Nováček španělské fotbalové ligy Leganés porazil v 11. kole doma Celtu Vigo 3:0 a z vítězství se radoval poprvé po osmi zápasech. Tým z madridského předměstí dal v předchozích deseti kolech jen šest branek, v neděli stihl tři za jeden poločas a opustil sestupové příčky.

Fotbalisté Leganés se radují z branky.

O vedení se postaral po necelé hodině hry García, který nastoupil teprve podruhé v základní sestavě a vstřelil první gól v nejvyšší soutěži. Náskok pak zvýšili střídající hráči Srb Brašanac a González. I pro ně to byla gólová premiéra v La Lize.

Poslední Valencie sahala po první venkovní výhře na hřišti Getafe. Postaral se o to Argentinec Barrenechea, který se trefil poprvé od letního příchodu z italského Frosinone. V poslední minutě ale Uruguayec Arambarri vyrovnal z penalty, nařízené za ruku, a hosté zůstali na dně tabulky.