Valladolid - Mallorca 1:2Mallorca se vyhoupla na čtvrté místo

Mallorca zvítězila v předehrávce 8. kola španělské fotbalové ligy ve Valladolidu 2:1 a po třetí výhře v řadě je v neúplné tabulce čtvrtá. Po bezbrankovém prvním poločase poslal hosty do vedení kanadský útočník Cyle Larin, druhý gól přidal střídající Valery. Domácí snížili až v nastavení.

Valladolid (v pruhovaném) usiloval o body s Mallorcou. Marně

Larin se trefil poprvé v sezoně po hodině hry z voleje po krásné přihrávce Daniho Rodrígueze. Snahu Valladolidu o vyrovnání překazil v 83. minutě Valery, čisté konto pokazil hostům ve 4. minutě nastavení Ivan Sánchez.

Mallorca vyhrála tři zápasy v řadě v nejvyšší soutěži poprvé od května 2012. Valladolid po úvodním úspěchu po postupu z druhé ligy nezvítězil v sedmém utkání za sebou a v tabulce je na 17. místě.